>  Aktuality   >  10 nejoblíbenějších hotelů pro rodiny s dětmi

Chorvatsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nejen, že má blízký dojezd, ale chorvatské břehy omývá jedno z nejčistších moří Středozemí s překrásnými písečno-oblázkovými plážemi. Pokud plánujete dovolenou s dětmi, je velmi důležité, vybrat také vhodné ubytování. Podívejte se na 10 nejlepších rodinných hotelů, kde si užijete tu nejpohodovější dovolenou s celou rodinou.

1.Family Hotel Amarin, Rovinj

Malebné město Rovinj se rozkládá severozápadně od Puly a patří k nejhezčím destinacím v celé Istrii. Na zeleném poloostrově, vzdáleném 4 km od centra města Rovinje, stojí nově postavený čtyřhvězdičkový Family Hotel Amarin. Tento luxusní rodinný hotel nabízí bohaté animační programy pro děti každého věku. Uvnitř najdete příjemně klimatizované pokoje pro 2 dospělé osoby a 4 děti s balkonem a výhledem na moře. Stravování je zajištěno formou bufetu s plnou penzí. Oblázková pláž se nachází pouhých 50 m od rodinného hotelu a je vybavena pohodlnými lehátky. Vykoupat se můžete v osvěžujícím hotelovém bazénu s vodopády. Je možné zahrát si plážový volejbal, zkusit půjčovnu vodních sportů a prozkoumat spoustu multifunkčních a dětských hřišť. Nabídka rodinného hotelu je opravdu velkolepá.

Family Hotel Amarin

2. Girandella Valamar Resort, Rabac 

Na jihovýchodním pobřeží Istrie se rozkládá rušné a velmi navštěvované letovisko Rabac. Ve stejnojmenné zátoce, asi kilometr od centra, stojí půvabný Girandella Valamar Resort. Nově zrekonstruovaný moderní resort se skládá z několika objektů a je umístěný v bezprostřední blízkosti nejkrásnějších pláží Rabacu. Čtyřhvězdičkový hotel disponuje klimatizovanými 2lůžkovými pokoji s balkonem. Animační programy, dětská hřiště a bazén s vodními atrakcemi zabaví děti po celý den. V areálu se nachází venkovní bazén s vyhřívanou vodou, wellness, sportovní hřiště či potápěčské centrum. Tento rodinný hotelový resort nabízí to nejdůležitější, co od skvělé dovolené s dětmi očekáváte.

Girandella Valamar Resort

3.Family Hotel Vespera, ostrov Lošinj

Město Mali Lošinj na ostrově Lošinj je ideálním místem k prožití rodinné dovolené, kterou lze zažít třeba v báječném hotelu Family Hotel Vespera. Sympatický 4* hotelový komplex se nachází v klidné části ostrova, zhruba 2 km od centra města. Od moře vás dělí pouhých 50 m, oblázková pláž je vybavena lehátky a slunečníky zdarma. Pro 2 dospělé osoby s dvěma dětmi hotel nabízí ubytování v pokoji s balkonem a úchvatným výhledem na moře. Čekají vás zde báječné snídaně a večeře. Rodinný hotel je vybaven venkovním bazénem s mořskou vodou, dětským bazénem a hřištěm. Zatímco dospělí odpočívají na sluníčku, jejich ratolesti si užijí spoustu zábavy díky bohaté nabídce speciálních programů pro děti všech věkových kategorií, včetně těch nejmenších.

vespera-family-hotel
Family Hotel Vespera

4.Hotel Bluesun Bonaca, Bol

Asi kilometr od městečka Bol se nachází Hotel Bluesun Bonaca. Resort je obklopen borovicovým lesem a leží na mírném svahu. Necelých 200 m od hotelu se rozprostírá průzračné moře s oblíbenou pláží Zlatni rat, která je vhodná také pro děti. Moderně vybavené pokoje jsou klimatizované, kde se pohodlně ubytují 2 dospělé osoby s 2 dětmi. Jídlo a pití se podává formou ALL INCLUSIVE. Děti se skvěle zabaví při animačních programech nebo průzkumem dětského hřiště či bazénku. Sladkovodní bazén poskytne celé rodině mnoho zábavy a relaxu kdykoliv během dne.

Hotel Bluesun Bonaca

5. Falkensteiner Family Hotel Diadora, Petrčane

V Severní Dalmácii se nachází velmi oblíbené letovisko Petrčane. Pokud se rozhodnete strávit svou rodinnou dovolenou zde, zamiřte do 4* Falkensteiner Family Hotel Diadora. Tento moderní hotelový komplex stojí na soukromém poloostrově necelý kilometr od centra Petrčane. Nabízí široké vyžití pro celou rodinu. Vybrat si můžete ze dvou typů klimatizovaných rodinných pokojů – Family Superior, nebo větší – Family Suite. Snídaně a večeře je podávána formou bufetu. Po 150 m od hotelu dojdete na pěknou oblázkovou pláž s borovým hájem. V hotelu se nachází obrovský vodní svět o rozloze 2000 m2 s tobogány, skluzavkami a dalšími atrakcemi, které si vaše děti zamilují. Najdete tady i skvělý FANKY LAND – ráj dětský her. Pro relaxační chvilky se skvěle hodí wellness zóna se saunami, zahradou, masážemi a fitness centrem.

Falkensteiner Family Hotel Diadora

6. Apartmány Zaton Holiday Resort, Zaton

Objevte přírodní krásy oblíbeného letoviska Zaton v Severní Dalmácii. Ubytujte se v apartmánech Zaton Holiday Resort s příjemnou rodinnou atmosférou. Zabydlet se můžete v jednopatrových domcích v piniovém háji. Klimatizované apartmány lze vybírat dle velikosti, jsou moderně zařízené s terasou či balkonem. Stravovat se můžete sami nebo si zvolit polopenzi. Součástí resortu je atraktivní bazén s lehátky a fitness centrum. Vyberte si ze široké nabídky sportovního vyžití pro celou rodinu. Na děti zde čekají úžasné vodní atrakce, hřiště, jumping centrum a zábavné animační programy.   

V blízkém okolí najdete 2 km dlouhou pláž s jemným pískem a také jednu z nejlepších diskoték, Saturnus. Slibujeme vám, že v tomto resortu se rozhodně nudit nebudete. 

Apartmány Zaton Holiday Resort

7. Hotel Club Funimation Borik, Zadar 

Živé středisko přístavního města Zadaru je jedním z nejpřitažlivějších míst v Severní Dalmácii. Neméně přitažlivá se jeví také nabídka hotelu Club Funimation Borik ležícího 3 km od centra Zadaru. Tento nově zrekonstruovaný 4* hotel je součástí komplexu Borik a nabízí prvotřídní rodinnou dovolenou. Stojí v těsné blízkosti písčito-oblázkové pláže s bezplatným zapůjčením lehátek a slunečníků. Stravovat se zde můžete formou ALL INCLUSIVE. Hotelové pokoje si lze vybrat ve více variantách, od Family Standardu až po Family Superior. Děti se vyřádí v bazénu s tobogány a vodními atrakcemi. Spoustu legrace si užijí v animačních programech. V komplexu najdete i špičkové Wellness centrum s masážemi a relaxační místností. Z takové dovolené se vám nebude chtít domů.

Hotel Club Funimation Borik

8. Amadria Park Hotel Andrija, Solaris

Severní Dalmácie má další významnou destinaci – Šibenik. Asi 6 km od městečka leží poloostrov s hotelovým městečkem Solaris. Toto letovisko se řadí k nejlépe vybaveným místům celého pobřeží. Součástí této lokality je i plně vybavený 4* hotel Amadria Park Hotel Andrija. Tento rozsáhlý sportovně-relaxační komplex obklopuje překrásný borový les. Kousek za nim se rozkládá 4 km dlouhá písčito-oblázková Bílá pláž. Hotel se může pochlubit největším Aquaparkem v regionu. Kromě této vodní atrakce se zde nachází také stylová dalmátská vesnička Ethno Village. Je tvořena kamennými domy a nabízí speciality místní kuchyně. Ubytovat se můžete v centrálně klimatizovaných 2lůžkových pokojích s možností až 4 přistýlek. V blízkosti hotelu se nalézá Wellness&Spa Centrum se 6 bazény. Tento komplex je skutečným rájem k prožití rodinné dovolené.

Amadria Park Hotel Andrija

9. Depandance Maslinik, Tučepi

Jestli jste příznivci Makarské riviéry, zkuste letovisko Tučepi. Ubytujte se v přátelském resortu Depandance Maslinik. Zařízení obklopuje příjemná zeleň a má skvělou dispozici. K oblázkové pláži i do centra Tučepi je to sotva pár kroků. Příjemné zázemí vám poskytnou klimatizované a zrekonstruované pokoje ve 2lůžkové nebo family variantě s přistýlkou. O vaše snídaně a večeře se postará služba ALL INCLUSIVE. V rámci této služby si můžete půjčit kola a další sportovní vybavení. Resort poskytuje opravdu širokou nabídku animačních programů pro děti i dospělé, dětský klub, plážový volejbal nebo zajímavé taneční večery s hudbou.

Depandance Maslinik

10. Aparthotel Triton, Drvenik

Město Drvenik se nachází v překrásné zátoce jihovýchodně od Živogošće. V této turisticky zajímavé lokalitě stojí několik špičkových hotelů. Zkuste třeba 4* Aparthotel Triton s veškerým zázemím. Tato nově zrekonstruovaná vila tvoří depandanci hotelu Antonija a nachází se v klidnější části zátoky Gornja Vala v Drveniku. Uvnitř najdete moderně a komfortně vybavené apartmány, které s přehledem ubytují celou čtyřčlennou rodinu. Je zde možnost zapojit děti do animačního programu NEPTUN KLUBU. Stravovat se můžete  formou polopenze v hotelu Antonija. Skvělý relax vám po celý den nabídne venkovní bazén s wellness zónou. V blízkosti Aparthotelu se rozprostírá velká oblázková pláž a 30 km dlouhá cyklostezka Drvenik.

Aparthotel Triton