>  Aktuality   >  Ve Funtaně je v provozu nový celoročně otevřený kemp
Funtana
Funtana

V letovisku Funtana, nedaleko kempu Bijela Uvala, zahájil letos v červnu nový kemp Polidor, který je pro návštěvníky otevřen celý rok. Kemp, rozkládající se na ploše 1,5 hektaru, má kapacitu 300 návštěvníků. Disponuje 85 parcelami pro stany, obytné vozy a přívěsy, moderními vyhřívanými sanitáriemi, recepcí, společenskou místností s televizí a krbem, beach barem, restaurací a 12 mobilními domky.

Luxusní mobilní domky o rozměrech 32 m2 jsou vybaveny na úrovni čtyř a pětihvězdičkové kategorie, některé mají i masážní vany.

Hlavní sanitární budova mají kromě klasických oddělení pro muže a ženy i oddělení pro děti, provedené ve veselých barvách, kde je veškeré vybavení přizpůsobeno výšce dětí, rodinnou koupelnu, make-up kabiny, toalety pro invalidy, prostor pro mytí nádobí a sprchu pro domácí mazlíčky. V podzemním podlaží je umístěna herna pro děti, zábavní prostor pro dospělé s kulečníkem, stolním fotbalem a stolem pro stolní tenis, prostor pro masáže, prádelna s pračkami a sušičkami. Kdo chce, může za přijatelnou cenu využít službu praní a žehlení.

Pláž je vzdálena 600 metrů od kempu. Pro ty, kdo nechtějí jít pěšky nebo jet na kole, kemp organizuje přepravu elektrickým vláčkem či autem. Na pláži vybavené slunečníky, lehátky a baldachýny se nachází plážový bar se zastřešenou terasou, kde se pořádají party a hudební večery.

Kemp se nachází 5 km jižně od Poreč a 1 km severně od Funtany.


Zdroj informací: