>  Aktuality   >  Neptun kluby v Chorvatsku – zábava pro děti i dospělé

logo Neptun klub
V sobotu 2. 7. 2022 odstartovaly první Neptun kluby cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY v Chorvatsku. V této letní sezoně se na ně můžete těšit v destinacích:
Trogir (hotel Medena),
Promajna (pavilony Dukič A, B, C),
Drvenik (Holiday resort Antonija)
a Brist (hotel Riva).

Ve všech Neptun klubech Vás čeká animační program pod vedením českých zkušených animátorů, který je určený jak pro děti, tak také pro dospělé. V programu například najdete: Aquadance (aerobic ve vodě), ranní rozcvičky a protažení se u moře, míčové hry, kreativní aktivity, malování na kamínky, rodinný čtyřboj, pirátskou stezku, výrobu masek, večerní diskotéku a jiné aktivity.

S programem na daný týden Vás animátoři seznámí v příjezdový den, čímž je nejčastěji sobota. Pokud přijíždíte v jiný den, do programu se samozřejmě můžete kdykoliv zapojit. K dispozici jsou Vám informační tabule s rozpisem programu, které jsou umístěny u recepcí ubytovacího zařízení. Zde se dozvíte vždy o jakou aktivitu se jedná, kde a v kolik hodin se bude odehrávat.

Neptun kluby jsou velmi oblíbenou formou zábavy. Děti si užijí krásné chvíle u moře se svými vrstevníky, a rodiče si mohou trošinku odpočinout. Prohlédněte si naši bohatou fotogalerii i s videi. Těšíme se na Vás v Neptun klubu!