>  Aktuality   >  Biograd boat show – loďařský výstavní veletrh v Biogradu na Moru

   Ve dnech 26.10. – 30.10.2022 se v Biogradu na Moru uskuteční již 24. ročník prestižního loďařského výstavního veletrhu, jednoho z největších ve střední Evropě. Koná se nepřetržitě již 21let a ani kovidové roky na tom nic nezměnily. Ba naopak, ročník 2021 překonal všechny dosavadní rekordy v návštěvnosti a vyhlídky na letošní ročník jsou velmi optimistické, protože řada vystavovatelů rozšiřuje své expozice a k jejich silné a věrné vystavovatelské základně se připojuje mnoho nových vystavovatelů.

   Jedná se o středoevropskou in-water show, která přitahuje mnoho návštěvníků a vystavovatelů ze sousedních zemí, a je největším místem setkání chorvatského námořního průmyslu, což znamená konec vodácké sezóny a začátek nového obchodního roku. Vzhledem k tomu, že pořadatelé zaznamenali zvýšený zájem ze strany mezinárodních vystavovatelů, očekávají, že počet zahraničních návštěvníků bude i nadále růst.

   Přehlídka si získala mezinárodní oblibu mezi vystavovateli i návštěvníky díky důležitosti Chorvatska jako vodácké destinace a dobře spravovaným ubytovacím a kotvícím možnostem firmy Ilirija d.o.o., konkrétně Mariny Kornati, hotelů, restaurací a zábavních zařízení. Firma Ilirija d.o.o. bude i nadále pracovat na zajištění bezpečného prostředí, ale také oživí legendární zábavní program a společenské akce. Pro námořní průmysl i vodáckou veřejnost je uspořádání této akce velmi důležité, neboť je tato událost inspirována jejich společnou vášní a nadšením pro plavbu na Jadranu… Tento dojem by si měl každý návštěvník z Biogradské výstavy lodí odnést!

   Proto neváhejte, a na konci října se vydejte do Chorvatska, a navštivte tuto jedinečnou událost. Ubytovat se můžete za velmi výhodných podmínek v těchto hotelích:

Hotel Adria 3*

Hotel Kornati 4*

Hotel Adriatic 3*

Hotel Ilirija 4*

Cena vstupného je 7,30€ (možnost vstupu s domácími mazlíčky).

Otevírací doba je: 10:00 – 18:00

Zdroje:

www.bbs.com.hr
www.ckvt.cz