Pirovac - Nabídky ubytovaní

Malé přímořské městečko a letovisko Pirovac leží na březích hlubokého Pirovackého zálivu, 21 km severozápadně od Šibeniku. Kromě koupání a nerušené relaxace nabízí i sportovní vyžití, kulturní programy, folklorní slavnosti a gastronomické zážitky.

Chorvatsko... Místa... Pirovac - Nabídky ubytovaní

Vesnice (2000 obyv.), malý přístav a menší letovisko při stejnojmenném zálivu (Pirovački zaljev), při magistrále 21 km severozápadně od Šibeniku. Obec se původně nazývala Zloselo (Zlá vesnice), od r. 1921 je přejmenována. Obec má úrodné okolí, pěstuje se hlavně vinná réva. Výnosný je i zdejší rybolov. Obec se rozvíjí jako skromnější letovisko.

Ubytování

Pirovac má velkou nabídku ubytování v soukromí, hotel a kemp Miran (kemp již není naturistický). Další kempy a apartmánovy komplex jsou v Tisnu. Další možnosti ubytování na ostrově Murter.

Prohlédněte si aktuální nabídky ubytování v letovisku Pirovac.


Hotely:
Miran

Apartmány:
Miran

Kempy:
Miran (FKK)

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Radka Šprochová

Pirovac je přes den moc pěkné malé městečko, večer máte kde posedět, obchůdky, kavárničky, restaurace. Mnoho různých pláží , teplé moře, místy ale zarostlé řasami. Pokud však hledáte odpočinek a klidné místo, pak bych tuto lokalitu nevolila. Máme dvě děti - 6 a 13 a nejsme jako rodina nijak nároční, jezdíme na dovolenou kvůli moři, slunci a hlavně odpočívat a pryč z ČR, dáme si také nějaké vinko a rádi se bavíme, ale na dovolené se chceme také vyspat. V Pirovaci se ale nevyspíte ( teda v nočních hodinách ), takže 3tí až 4tý den spíte přes den.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook