Pirovac - Sport

Malé přímořské městečko a letovisko Pirovac leží na březích hlubokého Pirovackého zálivu, 21 km severozápadně od Šibeniku. Kromě koupání a nerušené relaxace nabízí i sportovní vyžití, kulturní programy, folklorní slavnosti a gastronomické zážitky.

Chorvatsko... Místa... Pirovac ... Sport

Lze tu provozovat windsurfing, jachting, potápění (potápěčské centrum) a další vodní sporty. Na pláži Lolić je k dispozici hřiště na plážový volejbal. Milovníci turistiky mohou využít značené pěší a cyklistické stezky, zejména do okolí Vranského jezera (kola si tu lze půjčit). Turistický komplex Miran (hotel a kemp) má ve svém areálu tenisové kurty.

Aktualita: V severodalmatském letovisku Pirovac byla otevřena nová marina

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Radka Šprochová

Pirovac je přes den moc pěkné malé městečko, večer máte kde posedět, obchůdky, kavárničky, restaurace. Mnoho různých pláží , teplé moře, místy ale zarostlé řasami. Pokud však hledáte odpočinek a klidné místo, pak bych tuto lokalitu nevolila. Máme dvě děti - 6 a 13 a nejsme jako rodina nijak nároční, jezdíme na dovolenou kvůli moři, slunci a hlavně odpočívat a pryč z ČR, dáme si také nějaké vinko a rádi se bavíme, ale na dovolené se chceme také vyspat. V Pirovaci se ale nevyspíte ( teda v nočních hodinách ), takže 3tí až 4tý den spíte přes den.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook