OSTROV HVAR - Zábava

Hvar je známý jako ostrov slunce, levandule, vynikajících vín a bohaté historie. Má desítky osamělých zátok, kde lze strávit dovolenou jako Robinson, i velmi rušná letoviska, která nabízejí všestranné vyžití od rána až do noci.

Chorvatsko... Místa... OSTROV HVAR ... Zábava
  • Nejživější centrum zábavy je město Hvar, známé jako party destinace" a "místo, které nikdy nespí". Nejproslulejší je noční klub Carpe Diem na nábřeží ve Hvaru a party pláž Carpe Diem Beach na pláži Stipanska na blízkém ostrůvku Marinkovac Do ranních hodin se můžete pobavit také v klubu Pink Champagne nebo v plážovém baru Hula Hula.
  • Ostatní hvarská města jsou podstatně klidnější, ale i tam zve k příjemnému posezením při výborném místním víně nebo letním koktejlu mnoho pěkných barů, restaurací a vináren.
  • Největší lidovou slavností ve Starém Gradu je Den města Starého Gradu a svátek sv. Rocha (Fešta Svetog Roka) 16. srpna.
  • V Jelse se poslední víkend v srpnu koná velmi oblíbená akce "Fešta vina" (Slavnost vína) s bohatým zábavním programem.
  • Na ostrově také nezapomeňte navštívit tradiční stylové restaurace - konoby, které nabízejí výborné hvarské specility z masa, plodů moře a ryb.

Vaše hodnocení místa

122 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook