Promajna - Nabídky ubytovaní

Malá rybářská osada Promajna se rozvinula ve velmi příjemné letovisko, které zdobí přídomek - "jedna z nejzářivějších perel Dalmácie". Každý potvrdí, že zdejší bělostná oblázková pláž lemovaná borovým lesem je opravdu jedna z nejkrásnějších.

Chorvatsko... Místa... Promajna - Nabídky ubytovaní

Obec ve stejnojmenné zátoce na Makarské riviéře, 6 km severozápadně od Makarské, 230 obyvatel. Rozkládá se jednak na samotném pobřeží, jednak ve svahu nad pobřežím. Z Jadranské magistrály nad obcí vede do Promajny silniční odbočka.

Promajna je příjemné místo pro klidnou dovolenou. Každého turistu nadchne pohled z moře či z pláže na impozantní panorama pohoří Biokovo, které se tyčí nad Makarskou riviérou.

Ubytování

Nabídka ubytování v Promajně se postupně rozšiřuje. Nyní mají turisté k dispozici několik hotelů a dobrý výběr ubytování v soukromí.

Prohlédněte si aktuální nabídky ubytování v letovisku Promajna.


Hotely:
Dukić
Conté
Vila Čale

Apartmány:
Dukić

Fotogalerie (4)

Vaše hodnocení místa

130 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Josef Pospíšil

Dnes 13.7.2017 jsem se vrátil z Promajny a jsem naprosto zklamaný z počtu lidí na pláži - to jsem ještě nikdy nezažil do moře se přímo prodíráte. Promajna už není to co bývala. Dříve to byla malá vesnička, dnes se tu staví nové a nové hotelové domy a přitom velikost pláže je stále stejná, ale to nikoho nezajímá hlavně, když tečou peníze od turistů. A za sprchování na pláži vybírají 2 Kuny s časovým omezením na 30 sekund.

Adam Kutěj

Těším se až ji poznám osobně, proto děkuji za dosavadní hodnocení

Jiri Zachar

Klid a pohoda !!!!!

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook