Makarska

Slunné a živé srdce Dalmácie vás přiláká rozlehlou oblázkovou pláží, palmami na nábřeží i malebným pohořím Biokovo. Můžete tu sportovat, bavit se, nebo relaxovat v lázních. Ideální místo pro rodiny s dětmi.

Chorvatsko... Místa... Makarska
  • Nejznámější letovisko v Dalmácii leží 62 km jihovýchodně od Splitu, v široké zátoce mezi mysem Osejava (Rt Osejava) a poloostrovem sv. Petra (Sveti Petar). Město chrání horský masív Biokovo.
  • Borové lesíky sahající až k plážím, příjemné podnebí a mnoho hodin slunečního svitu proměňuje Makarskou v ideální prázdninové místo.
  • Makarská je rušným centrem stejnojmenné riviéry, která se v délce 60 km rozkládá od Brely po Gradac. Rozkládá se podél Jadranské magistrály, její nejstarší část sahá k mořským břehům, nověji se rozrůstá do dálky, až k působivým svahům Biokova.
  • Žije tu téměř 12 000 obyvatel. V okolí se pěstuje vinná réva, ovoce a olivovníky. Nachází se tu několik menších výroben a lidé se živí také rybářstvím.
  • Makarská patří mezi významná lázeňská střediska, kde se léčí choroby dýchacích cest, pohybového ústrojí a degenerativní onemocnění (ústav Biokovka).

Ubytování

  • Makarská nabízí ubytování v hotelech a v soukromí.
  • V hotelu Biokovka příjemně zkombinujete dovolenou s některým z jejich ozdravných pobytů (balneoterapie, rehabilitace, wellness).
  • Čtyřhvězdičkové hotely Meteor a Park mají výborné vybavení: vnitřní i vnější bazén, fitness, wellness, saunu, klimatizaci.
  • Stanovat se dá poblíž v kempu Jure.

Prohlédněte si aktuální nabídky ubytování v letovisku Makarská.


Hotely:
Park
Osejava
Meteor
Biokovka
Biokovo
Dalmacija
Rivijera
Palma
Maritimo
Bonaca
Rosina
Makarska
Porin

Kempy:
Jure

Vaše hodnocení místa

3 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Pavel Tichý

Tak tady je snad recenze zbytečná. Místo hovoří samo za sebe. Kam se hrabe Riviéra či Copacabana. Není nic lepšího a v dosahu

bsolution bsolution

Online us http://www.brandssolution.co.uk/uploads/160_120/pharmacy/synthroid.html generic quick shipping.

David Kmošťák

Psát něco o Makarské...to je prostě těžká věc...mnohými zbožňovaná a mnohými zatracována, stejně si myslím, že jen kvůli vzdálenosti :-)....
Každopádně u mě je to perla Dalmácie, moře...otočka o 180 stupňů a hory :-)..co kdo chce, kolem všude život jako by neexistovaly dny a noci....ale to okolí, ta příroda dokáže zázraky. Ono i procházka od Bašky do Podgory je nezapomenutelná, prostě to tu musíte vidět, ikdyž, už to asi viděl každý, ale kdo ne, tak teprve tady pochopí, co je to nadmořská výška:-)...joo a nezapomeňte na lodní výlet, ještě že už nejsou foťáky na film, určitě by Vám 3 nestačily:-)

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook Google+