Baško Polje

Klidné letovisko Baško Polje vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, jedinečnou přírodní scenérií s hradbou pohoří Biokovo a bohatstvím okolních borových lesů, které ukrývají jednotlivá ubytovací zařízení.

Chorvatsko... Místa... Baško Polje

Osada a letovisko Baško Polje se nachází v severozápadní části Makarské riviéry, 2 km jihovýchodně od velkého populárního letoviska Baška Voda, 8 km severozápadně od Makarské. Je rozloženo v hustém borovém lese přímo na mořském pobřeží.

Je typickým letoviskem Makarské riviéry: vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo.

Baško Polje má dostatek rekreačních, sportovních a zábavních příležitostí, které ještě doplňuje bohatá nabídka v nedaleké Bašce Vodě.

Podél pobřeží vede od Brely na severozápadně až do Podgory přitažlivá promenádní cesta pro pěší, tzv. lungo mare, budovaná postupně v posledních desetiletích, která spojuje velká i malá letoviska tohoto mimořádně atraktivního přímoří.

Ubytování

Turistický komplex Baško Polje o rozloze téměř 20 hektarů zahrnuje hotel Alem, depandance Alem a kemp, jehož součástí jsou i dřevěné chaty.

Prohlédněte si aktuální nabídky ubytování v letovisku Baško Polje.


Hotely:
Alem

Kempy:
Baško Polje

Fotogalerie (7)

Vaše hodnocení místa

129 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lucia Hudecová

Prekrásna malebná dedinka Baško Polje, južnejšie od známejšej Bašky Vody.
Nádherné more, krásny výhľad na pohorie Biokovo. Odporúčam absolvovať výlet hore na vrchol Sveti Jure (1762 m). Odtiaľ krásny výhľad na Jadran, priľahlé ostrovy a aj do vnútrozemia. Pozor na hadov, zopár sme strerli. Určite je potrebná kvalitná trekingová obuv.

Pavel Tichý

Bezva kemp. navštíveno 7x za sebou. Co více dodat.

Ferdinand Hoppe

Kemp jižně od Bašky Vody, kam se dá po hezké promenádě nad mořem a plážemi dojít asi za 20 min. Kemp je veliký a dobře vybavený. CK Vítkovice Tours zde pořádají hezké programy. Pláž ale nic moc, směs kamínků, kamenů a písku. Na Last minute lze jet právě sem skoro zadara.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook