Ferdinand Hoppe
Ferdinand Hoppe

Do Chorvatska jezdím 2-3 krát ročně. V květnu s bandou chlapů příprava karavanu na sezónu v kempu Selce a v září jej zase zazimovat. Někdy i v sezóně stejná parta se svými dětmi. Jako dovolenou si vybírám okolí Makarské, nejčastěji zatím Tučepi.

Uživatel hodnotil místa

Kemp jižně od Bašky Vody, kam se dá po hezké promenádě nad mořem a plážemi dojít asi za 20 min. Kemp je veliký a dobře vybavený. CK Vítkovice Tours zde pořádají hezké programy. Pláž ale nic moc, směs kamínků, kamenů a písku. Na Last minute lze jet právě sem skoro zadara.
19.04.2017
Moc krásné místo, malé a hezké plážičky, úplně jiný klid než ve vedlejší Bašce Vodě. Tomu odpovídají i vyšší ceny ubytování. Byl jsem zde jen párkrát na procházce, ale být tu na dovolené... to bych fakt rád :-)
19.04.2017
Asi nejznámější místo pro Čechy. Kdo tu bude poprvé tak se mu asi bude líbit. Naposledy jsem bydlel dost daleko od moře a to množství lidí v sezóně hodnocení taky sráží...
19.04.2017
Kemp Selce hodnotím za 5 hvězd, je slušně vybavený a nyní jej dále modernizují. Tři hvězdy jsou spíše za pláže... beton a celkový dojem. Také počasí není jako níže např. kolem Makarské.
19.04.2017
Pro mě zatím jednička v HR. Hlavně pak jižní část Tučepi.
19.04.2017