Selce

Letovisko Selce se nachází jen 3 km od přímořských lázní Crikvenica. Přestože má turistickou tradici dlouhou již 120 let, dokázalo si uchovat klidnou atmosféru a zvláštní půvab. K dobré pověsti přispívají pěkné pláže a zajímavé turistické akce.

Chorvatsko... Místa... Selce

Zemědělské a rybářské městečko (1500 obyv.), letovisko na pobřeží Vinodolského průlivu (Vinodolski kanal), 3 km jihovýchodně od Crikvenice. V okolí se pěstuje vinná réva a další zemědělské plodiny. Rybolov.

Selce má podobné přírodní podmínky jako Crikvenica, je však podstatně skromnější. Má starou tradici rodinné rekreace. Je zde léčebna specializovaná na léčení srdečních a revmatických chorob i chorob dýchacích cest.

Ubytování

Letovisko Selce má hotely, hotelové apartmány, kempy. Velká nabídka ubytování je v soukromí v nově postavených vilách v okolí. Aktualita: Letovisko Selce má nejpřepychovější hotel na Crikvenické riviéře.

Prohlédněte si aktuální nabídky ubytování v letovisku Selce.


Hotely:
Varaždin
Slaven
Esperanto
Marina
Selce
Amabilis
Slaven

Kempy:
Selce
Uvala Slana

Související články

Letovisko Selce slaví 120. narozeniny zdejšího cestovního ruchu
Letovisko Selce má nejpřepychovější hotel na Crikvenické riviéře

Vaše hodnocení místa

2 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lucia Hudecová

Selce sú dedinka s veľkým prístavom cca 3 km od Crikvenice. Pláže malé, čiastočne kamienkové, čiastočne betónové platne.
V letovisku je viacero detských ihrísk a premáva tu aj turistický vláčik do Crikvenice a ďalej až na malý poloostrov Kačjak.

Ferdinand Hoppe

Kemp Selce hodnotím za 5 hvězd, je slušně vybavený a nyní jej dále modernizují. Tři hvězdy jsou spíše za pláže... beton a celkový dojem. Také počasí není jako níže např. kolem Makarské.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook Google+