Zaton

Zaton je především velký rušný a dobře vybavený turistický resort, ležící 15 km severozápadně od Zadaru. Návštěvník tu najde písečnou pláž dlouhou 1,5 km, spoustu vodních a plážových atrakcí pro děti a dospělé, sportovní terény a zábavní programy.

Chorvatsko... Místa... Zaton

Zemědělská a rybářská obec (1 100 obyv.), velké rušné a oblíbené letovisko v Zadarském průlivu (Zadarski kanal), 15 km severozápadně od Zadaru. Pěstuje se vinná réva, zelenina, ovoce, chov ovcí. Staré jádro se zachovalými domky starobylého vesnického stylu.

Velký ubytovací komplex Zaton Holiday Resort se nachází 1,5 km od obce Zaton.

Zaton
Zaton, Holiday Village Zaton

Ubytování

Velmi dobře vybavený ubytovací komplex Zaton Holiday Resort má velkou kapacitu: apartmány (přes 2000 lůžek) a kemp Zaton (pro 4500 návštěvníků). Aktuality: Chorvatské kempy jsou podle kvality druhé nejlepší v Evropě a Víte, co je glamping?.

Prohlédněte si aktuální nabídku dovolené v Zatonu.


Hotely:

Aktuální nabídky hotelů v Zatonu.


Apartmány:
Zaton Holiday Resort

Kempy:
Zaton


Zaton
Zaton, apartmány Holiday Village Zaton

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
David Kmošťák

parádní dovolená s dětma....pokud váháte kam vyrazit, doporučuji kemp Zaton. Vynikající servis, skvělé služby a zábava na každém kroku a pokud nepotřebujete týden nikam vyjíždět, rozhodně Vám nic chybět nebude...já ten typ nejsem, takže výlety do Zadaru, na Vir a do Ninu, jsem si rozhodně nemohl nechat ujít.
Koupání?...to je jedna velká pohoda, děti to mají pozvolna do moře, hromady štěrku na pláži, pro Vás pivo ve stánku a zumba ve vodě...tak tohle je dovolená :-) !!

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook