Petrčane

Malebné přímořské městečko Petrčane se nachází v široké zátoce, 14 km severozápadně od Zadaru. Pro své hosty připravuje řadu zábavních programů a lidových slavností. Z centra lze pohodlně dojít k hotelovým resortům, které se rozkládají na jeho okrajích.

Chorvatsko... Místa... Petrčane

Nevelká zemědělská a rybářská obec (580 obyv.) v Zadarském průlivu (Zadarski kanal), v zátoce Petrčane. Leží na lokální silnici Zadaru do Ninu, 13 km severozápadně od Zadaru.

Petrčane se stalo se oblíbeným letoviskem, a to především díky velkému rekreačnímu komplexu Punta Skala, který byl před několika lety přestavěn v luxusní resort Falkensteiner Hotel & Residences Punta Skala. Skládá se z hotelů Diadora, Iadera, premium apartmánů Senia a apartmánů Petrčane.Nachází severozápadně od obce na zalesněném poloostrůvku u mysu Skala (Rt Skala). Dalším rekreačním zařízením je hotel Pinija na jižním okraji obce.

Petrčane
Petrčane, v popředí hotel Pinija

Ubytování

Petrčane nabízí ubytování v hotelech a v hotelových apartmánech. Obnovený luxusní hotelový komplex Falkensteiner Hotels & Residences Punta Skala, který se nachází na blízkém stejnojmenném poloostrově severozápadně od obce, se skládá z hotelů Diadora, Iadera, premium apartmánů Senia a apartmánů Petrčane. Hotel a apartmány Pinija leží na jižním okraji letoviska, na malém zalesněném poloostrůvku. Další možnosti ubytování jsou v nedalekém velkém turistickém komplexu Zaton (apartmány, kemp).

Prohlédněte si aktuální nabídky ubytování v letovisku Petrčane.Hotely:

Pinija
Falkensteiner Diadora (Punta Skala)
Falkensteiner Iadera (Punta Skala)
 
Apartmány:
Pinija  
Falkensteiner Petrčane (Punta Skala)


Vaše hodnocení místa

126 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook