V letovisku Srebreno u Dubrovníku byl otevřen nový Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... V letovisku…
Publikováno: 18.09.2015
Srebreno
Srebreno, v popředí bývalý hotel Orlando (2008)

Na konci srpna byl ve Srebrenu, letovisku v oblasti zvané Župa Dubrovačka, otevřen luxusní hotel Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel. Po záhřebském hotelu Sheraton Zagreb je to druhý hotel tohoto významného světového řetězce v Chorvatsku.

Čtyřhvězdičkový Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel stojí na místě bývalého hotelu Orlando, který byl vypálen srbsko-černohorskými vojsky vojsky za války v první polovině devadesátých let minulého století. Téměř dvacet let čekal na obnovu, ale nakonec bylo rozhodnuto o jeho zbourání a postavení úplně nového hotelu.

Srebreno
Srebreno, pláž


Hotel se nachází jen pět minut jízdy autem od jihodamatské metropole, Dubrovníku. Má 239 komfortně zařízených pokojů a 11 apartmánů, které mohou hosté využívat po celý rok. Může se pochlubit jedením z největších a nejmodernějších kongresových center v Chorvatsku. Jeho kongresový sál, vybavený podle nejvyšších standardů, nese jméno původního hotelu – Orlando. Může přijmout až tisíc účastníků velkých kongresů a shromáždění. K vybavení hotelu patří i venkovní a vnitřní bazén a špičkové wellness centrum na 1 500 metrech čtverečných. Moderní design hotelu je inspirován střechami a kamennou dlažbou starého Dubrovníku, tradičním filigránským šperkem a jadranským korálem.

Kromě blízkosti historického města Dubrovníku je jeho velkou předností poloha na břehu Župského zálivu, jen pár kroků od krásné oblázkové pláže táhnoucí se až do sousedního letoviska Mlini. Župský záliv, od severu severu chráněný věncem vysokých hor, má navíc bohatou středomořskou vegetaci, včetně vzrostlých cypřišů, vysokých borovic a barevných oleandrů.

Fotogalerie: Jutarnji list

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat