Pula - Dostupnost

Pula jedno z největších středisek cestovního ruchu na Istrijském poloostrově. Na své si tu přijdou milovníci antických památek i ti, kteří si chtějí o dovolené užívat, bavit se i sportovat.

Chorvatsko... Místa... Pula ... Dostupnost

Nejlevnější cesta: Autem

  • Z českých hranic do Puly pojedete po dálnicích cca 7-8 hodin.
  • Ve slovinském Koperu vám cesta nabízí dvě možnosti: buď se napojíte na dálnici E751, anebo zvolíte místní komunikaci, která vede kolem nádherných přímořských lázní Portorož a také kolem sečovljanských solných polí.
  • Hranice se Slovinskem překročíte na hraničním přechodu Dragonja, nebo Plovanija.
  • Od slovinsko-chorvatských hranic zamíříte po dálnici přímo do Puly.
  • Jestliže se chcete vyhnout dálnici, vezměte to přes Umag. Z Umagu pokračujte po místní komunikaci přes Poreč až do Puly. Obejdete se bez placení mýtného.

Nejpohodlnější cesta: Letadlem

  • Do Puly doletíte charterem pouze s přestupem na letišti v Zahřebu. Odtud do Puly létá denně jeden spoj a cesta trvá 40 minut.
  • Letiště v Pule leží zhruba 6 km severovýchodně od centra města. Z letiště se dopravíte taxíkem, nebo letištním autobusem.Vaše hodnocení místa

134 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Libor Zezulka

V Pule jsme byli několikrát za dob studentských a svobodného mladého páru, což je pár let zpět. Jako mladá a čerstvá rodina zatím ne, ale v plánu to máme brzy. Na Pule se mi vždycky líbila velmi dobrá a rychlá dostupnost a také vybavenost města. Historické centrum je vážně moc krásné, působivé ve dne i v noci. Je to navíc regulérní město, takže je tam opravdu dost vyžití i mimo samotné koupání. I když pršelo, což se nám občas stalo, pořád bylo co dělat. Moře podle mě hezké, pláže taky, dostupnost ubytování dobrá. Navíc je fajn i to, že všude máte dost obchodů na doplnění zásob a super restaurace, takže člověku za chvíli neleze jídlo z jediné restaurace v okolí krkem. Když hledáte živé místo s ruchem a nabídkou všeho možného, je Pula fajn. Samozřejmě s rizikem, že na Istrii zrovna nevyjde dobré počasí, ale my jsme vždy chytili déšť max na odpoledne. Jinak fajn. Tedy až na jednu nevydařenou návštěvu, kdy jsme stanovali v kempu u přístavu, kde v noci celou noc ječel jeřáb.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook