Novigrad - Dostupnost

Malebné přístavní městečko ležící mezi dvěma zátokami. Najdete tu vše pro klidnou dovolenou: oblázkové pláže, výtečnou středomořskou kuchyni, historické památky, zábavu i sportovní relax. V blízkosti města je moderní aquapark.

Chorvatsko... Místa... Novigrad ... Dostupnost

Do Novigradu se nejpohodlněji a nejlevněji dostanete autem. Letecky to sice také jde, ale na nejbližší letiště v Pule nelétají charterové lety.

  • Cesta z českých hranic do Novigradu vám zabere zhruba 7 hodin, pokud využijete dálnice.
  • Ve slovinském Koperu si můžete vybrat: buď se napojíte na dálnici E751, anebo zvolíte místní komunikaci, která vede kolem kouzelných přímořských lázní Portorož, nebo kolem unikátních solných polí v Sečovlje.
  • Po dálnici dojedete na hraniční přechod Dragonja, po té druhé cestě na hraniční přechod Plovanija.
  • Od slovinsko-chorvatských hranic pokračujete po dálnici směr Pula rovnou do Novigradu. Anebo jeďte směr Umag a z Umagu do Novigradu to vemte po jadranské magistrále. Sice je to o chlup delší než po dálnici a potkáte hodně kruhových objezdů, ale zase se vyhnete dálnici.
  • Pokud se přece jen rozhodnete letět, naplánujte si cestu do Puly. Pula je od Novigradu vzdálena 73 km. Do cílové stanice se dopravíte autobusem, nebo si půjčíte auto.

Vaše hodnocení místa

126 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook