Hvar - Zábava

Hvar na stejnojmenném ostrově patří mezi nejpůvabnější městečka a nejoblíbenější letoviska na Jadranu. Má jak celou řadu významných historických památek, tak velmi dobré podmínky pro rekreaci, sport a zábavu.

Chorvatsko... Místa... Hvar ... Zábava

Den města Hvar se slaví na svátek sv. Štěpána, patrona města - velká místní náboženská slavnost s procesím a různým dalším programem (2. října). Na svátek spolupatrona města, sv. Prospera se koná slavnost Fešta sv. Prošpera (10. května). Oblíbené rybářské slavnosti (Ribarske fešte) se pořádají několikrát v průběhu sezóny.

Večerní a noční život je ve Hvaru opravdu bohatý: desítky restaurací, tradičních konob, kaváren i klubů. K tanci i poslechu hraje v sezóně hudba na hotelových terasách. Mladší generace navštěvuje zdejší vyhlášené kluby: Carpe diem, Veneranda, Club Atlantida a další.


Aktualita: Výběr z kulturních a zábavních akcí na Jadranu v sezóně 2020


Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lucia Hudecová

Veľmi slnečné miesto. Pláže v okolí centra prevažne betónové, ale dá sa zájsť aj ďalej a nájsť si vlastnú malú kamienkovú.
Nad mestom Hvar sú krásne levanduľové plantáže.
Veľmi dobré lodné spojenie, najbližší trajektový prístav je v meste Stari Grad.
Ideálne je prenajať si auto či skúter a preskúmať ostrov, cesty sú naozaj veľmi dobré (často lepšie ako na Slovensku :D )

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook