Vodice - Zábava

Město Vodice se rozrostlo ve velké rušné letovisko, které má značnou ubytovací kapacitu, pláže vyznamenané Modrou vlajkou a řadu sportovních, zábavních a gastronomických možností.

Chorvatsko... Místa... Vodice ... Zábava
  • Vodice jsou velmi živé zábavní středisko s více než stovkou pohostinských podniků všeho druhu (konoby, kavárny, restaurace, plážové a noční bary).
  • Nejproslulejší zábavní podnik je hudební klub Hacienda s bohatým programem (www.hacienda.hr), 2 km od centra města při magistrále.
  • Oblibu zejména u mladých si získaly dva plážové bary Hookah: jeden je na pláži Hangar u hotelu Olympie a druhý na Modré pláži u hotelu Punta, kde se v sezóně pořádají různé party a hostují Dj´s. Z dalších oblíbených nočních klubů je to např. Opium nebo Makina Exit.
  • Za návštěvu stojí Akvárium a muzeum námořní tradice (Akvarij i muzej pomorske tradicije), nachází se přímo na nábřeží.
  • Ve Vodicích se vždy v červnu koná tradiční festival populární hudby CMC Festival, největší festival chorvatské zábavní a pop hudby, kde domácí hvězdy představují své největší hity.
  • Mezi turisty jsou populární Rybářské večery plné hudby, dobrého vína a rybích specialit, které se konají několikrát za sezónu.
  • Žádný návštěvník by si neměl nechat ujít největší lidovou slavnost ve Vodicích zvanou Vodička fešta, která se koná vždy 4. srpna až do ranních hodin.

Aktualita: Výběr z kulturních a zábavních akcí na Jadranu v sezóně 2020

Vaše hodnocení místa

331 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lukáš Drbal

První a zatím poslední dovolená v Chorvatsku :) Bylo to tam pěkný, ale hlava na hlavě :) Vyžití dost, pěkný starý historický městečko.

Lucia Hudecová

Svetoznáme Vodice, v lete plno koncertov. Trochu drahšie ale stojí to tu za to.

Helena Kout

Krásné malé městečko. Klidná část,krásné trhy,pláže. Ideální pro rodiny s dětmi :)

Stanislava Nohýnková

Vodice je dost pěkné město.My jezdíme již několik let do Srimy a je to skvělé.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook