Pirovac - Zábava

Malé přímořské městečko a letovisko Pirovac leží na březích hlubokého Pirovackého zálivu, 21 km severozápadně od Šibeniku. Kromě koupání a nerušené relaxace nabízí i sportovní vyžití, kulturní programy, folklorní slavnosti a gastronomické zážitky.

Chorvatsko... Místa... Pirovac ... Zábava
Obec Pirovac připravuje pro své hosty zábavní program "Pirovacké léto" (Pirovačko ljeto), které zahrnuje přibližně padesát atraktivních akcí:večery folkloru, večery oliv a olivového oleje, rybářské a lovecké večery, oslí dostihy, pravidelné páteční "hudební horečky (Glazbena groznica), koncerty populárních skupin, koncerty místního dechového orchestru, představení a dílny pro děti, trhy domácích produktů a další.

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Radka Šprochová

Pirovac je přes den moc pěkné malé městečko, večer máte kde posedět, obchůdky, kavárničky, restaurace. Mnoho různých pláží , teplé moře, místy ale zarostlé řasami. Pokud však hledáte odpočinek a klidné místo, pak bych tuto lokalitu nevolila. Máme dvě děti - 6 a 13 a nejsme jako rodina nijak nároční, jezdíme na dovolenou kvůli moři, slunci a hlavně odpočívat a pryč z ČR, dáme si také nějaké vinko a rádi se bavíme, ale na dovolené se chceme také vyspat. V Pirovaci se ale nevyspíte ( teda v nočních hodinách ), takže 3tí až 4tý den spíte přes den.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook