OSTROV KRK - Rodiny s dětmi

Krk je spolu se sousedním Cresem největší jadranský ostrov. Prvenství mu patří i co do návštěvnosti - díky velmi dobré dostupnosti po mostě z pevniny, letišti přímo na ostrově, rozmanité nabídce ubytování, zábavy a mnoha historickým památkám.

Chorvatsko... Místa... OSTROV KRK ... Rodiny s dětmi
  • V Bašce si užijete celodenní zábavu v aquaparku Aqua-Gun (poblíž kempu Zablaće). Můžete tu také navštívit podmořské akvárium, kde kromě mnoha druhů ryb udržují rozsáhlou sbírku mušlí a šneků.
  • V přístavu v městečku Krk jezdí poloponorka, z které lze pohodlně pozorovat podvodní svět.
  • Rodiče malých dětí si ke koupání oblíbí zejména pláže na západě ostrova Krku, kolem obce Klimno. Mořská voda je tu mělká, dosahuje zhruba po kolena, a to i ve vzdálenosti několik set metrů od břehu. Pláže kolem Klimna mají velmi dobré vybavení.
  • U hotelů mají pro děti přichystáno spoustu zábavy: animační programy, hřiště a různé atrakce. Zapůjčí vám také sportovní vybavení třeba na ping pong, minigolf, nebo jízdní kola.
  • Pokud si uděláte výlet do pevninské Rijeky, vyřádí se děti v zábavném parku Adrenalico (lanové centrum, zorbing aj.) a večer je vezmete do unikátní hvězdárny.


Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook