OSTROV KRK - Rodiny s dětmi

Ostrov Krk si vás získá svou jedinečnou atmosférou. Živá historická městečka a letoviska na severu a romanticky osamělá místa na východě. Čisté pláže omývané průzračným mořem, vápencové kopce a pasoucí se ovce promění vaši dovolenou v nezapomenutelnou.

Chorvatsko... Místa... OSTROV KRK ... Rodiny s dětmi
  • V Bašce si užijete celodenní zábavu v aquaparku Aqua-Gun (poblíž kempu Zablaće). Můžete tu také navštívit podmořské akvárium, kde kromě mnoha druhů ryb udržují rozsáhlou sbírku mušlí a šneků.
  • V přístavu v městečku Krk jezdí poloponorka, z které lze pohodlně pozorovat podvodní svět.
  • Rodiče malých dětí si ke koupání oblíbí zejména pláže na západě ostrova Krku, kolem obce Klimno. Mořská voda je tu mělká, dosahuje zhruba po kolena, a to i ve vzdálenosti několik set metrů od břehu. Pláže kolem Klimna mají velmi dobré vybavení.
  • U hotelů mají pro děti přichystáno spoustu zábavy: animační programy, hřiště a různé atrakce. Zapůjčí vám také sportovní vybavení třeba na ping pong, minigolf, nebo jízdní kola.
  • Pokud si uděláte výlet do pevninské Rijeky, vyřádí se děti v zábavném parku Adrenalico (lanové centrum, zorbing aj.) a večer je vezmete do unikátní hvězdárny.


Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook