Biograd boat show – loďařský výstavní veletrh v Biogradu na Moru

Ve dnech 26.10. - 30.10.2022 se uskuteční tradiční nautický výstavní veletrh Biograd boat show

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Biograd boat show –…
Publikováno: 12.10.2022

Ve dnech 26.10. – 30.10.2022 se v Biogradu na Moru uskutečníjiž 24. ročník prestižního loďařského výstavního veletrhu, jednoho z největšíchve střední Evropě. Koná se nepřetržitě již 21let a ani kovidové roky na tom nicnezměnily. Ba naopak, ročník 2021 překonal všechny dosavadní rekordy v návštěvnostia vyhlídky na letošní ročník jsou velmi optimistické, protože řadavystavovatelů rozšiřuje své expozice a k jejich silné a věrné vystavovatelskézákladně se připojuje mnoho nových vystavovatelů.

   Jedná se ostředoevropskou in-water show, která přitahuje mnoho návštěvníků avystavovatelů ze sousedních zemí, a je největším místem setkání chorvatskéhonámořního průmyslu, což znamená konec vodácké sezóny a začátek novéhoobchodního roku. Vzhledem k tomu, že pořadatelé zaznamenali zvýšený zájem zestrany mezinárodních vystavovatelů, očekávají, že počet zahraničníchnávštěvníků bude i nadále růst.

   Přehlídka sizískala mezinárodní oblibu mezi vystavovateli i návštěvníky díky důležitostiChorvatska jako vodácké destinace a dobře spravovaným ubytovacím a kotvícímmožnostem firmy Ilirija d.o.o., konkrétně Mariny Kornati, hotelů, restaurací azábavních zařízení. Firma Ilirija d.o.o. bude i nadále pracovat na zajištěníbezpečného prostředí, ale také oživí legendární zábavní program a společenskéakce. Pro námořní průmysl i vodáckou veřejnost je uspořádání této akce velmidůležité, neboť je tato událost inspirována jejich společnou vášní a nadšením proplavbu na Jadranu… Tento dojem by si měl každý návštěvník z Biogradské výstavylodí odnést!

   Proto neváhejte, ana konci října se vydejte do Chorvatska, a navštivte tuto jedinečnou událost. Ubytovatse můžete za velmi výhodných podmínek v těchto hotelích:

https://www.ckvt.cz/hotely/chorvatsko/severni-dalmacie/biograd-na-moru/hotel-adria-2

https://www.ckvt.cz/hotely/chorvatsko/severni-dalmacie/biograd-na-moru/hotel-kornati

https://www.ckvt.cz/hotely/chorvatsko/severni-dalmacie/biograd-na-moru/hotel-adriatic

https://www.ckvt.cz/hotely/chorvatsko/severni-dalmacie/biograd-na-moru/hotel-ilirija


Cena vstupného je 7,30€ (možnost vstupu s domácími mazlíčky).

Otevírací doba je: 10:00 – 18:00

Zdroje:

www.bbs.com.hr
www.ckvt.cz

Fotogalerie (9)

Nejbližší zajímavá místa

Mohlo by vás zajímat