Dubrovnická karta je minulostí. Přivítejte Dubrovnický pas.

Analogová Dubrovnická slevová karta na památky je minulostí. Bylo to oznámeno na tiskové konferenci 11. 7. 2022 a taktéž byl představen nový slevový systém, tzv. Dubrovnik Pass.

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Dubrovnická karta…
Publikováno: 28.07.2022

Dubrovnik Pass - tento digitální pas umožní efektivnější řízení prodeje a vstupů na památky v Dubrovníku pomocí webové aplikace a e-shopu.

Zahrnuje vstup na Dubrovnické hradby, do Knížecího paláce, do rodného domu Marina Držića, do Námořního muzea, do Františkánského kláštera (muzea), do Národohospodářského muzea, do muzea Moderního umění, do Přírodovědeckého muzea, do galerie Dulčić Masle Pulitika, na archeologickou expozici, do domu Vlacha Bukovce.

Dále je v pasu zahrnuta i doprava městskými autobusy Libertas. Jednodenní pas má v sobě zahrnut převoz 24h, tři denní pas má 6 jízd městskou hromadnou dopravou, a sedmi denní pas má 10 jízd městskou hromadnou dopravou.

Při koupi pasu získáte také nárok na další slevy, ať již na vstupy do pamětihodností, tak také slevy na výlety v Dubrovníku a okolí, slevy do obchodů se suvenýry, na zážitkové aktivity, do restaurací.

Ceny pasu: 1denní 250 kun, 3denní 300 kun a 7denní 350 kun. Pas si můžete koupit on line na www.dubrovnikpass.com.

Pokud plánujete návštěvu Dubrovníku byť jen na jediný den, koupi pasu vřele doporučujeme, neboť například jen za samotný vstup na Dubrovnické hradby se platí 250 kun.

Zdroj: www.dubrovnikpass.com

Nejbližší zajímavá místa

Mohlo by vás zajímat