Tři kluby z pláže Zrće mezi stovkou nejlepších klubů světa

Pláž Zrće na ostrově Pagu je pro návštěvníky mladší věkové kategorie považována za prvořadou zábavní destinaci, která je pro ně tak přitažlivá, že jim stojí za to putovat za její neopakovatelnou atmosférou, prostředím krásné písečné pláže a zábavním progr

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Tři kluby z pláže…
Publikováno: 28.06.2016

Pláž Zrće na ostrově Pagu je pro návštěvníky mladší věkové kategorie považována za prvořadou zábavní destinaci, která je pro ně tak přitažlivá, že jim stojí za to putovat za její neopakovatelnou atmosférou, prostředím krásné písečné pláže a zábavním programem stovky kilometrů ze všech koutů Evropy. Každý rok se zábavy v plážových klubech zúčastní na 750 000 návštěvníků!

Zrće
Novalja, pláž Zrće

Nelze se tedy divit, že světová média zařazují pláž Zrće a její kluby do celosvětových žebříčků. Nyní časopis "Top DJ Mag" zařadil tři kluby z pláže do světového žebříčku "Top 100 Clubs": Papaya Club na 11. místo, Noa Beach Club na 20. místo a Aquarius Club na 45. místo. Je to významné ocenění klubů a nezanedbatelný příspěvek k propagaci cestovního ruchu Chorvatska.

Zařazení zmíněných chorvatských klubů mezi nejlepších kluby na světě znamená, že mohou směle soutěžit s vyhlášenými světovými zábavními kluby na Ibize, v Las Vegas, Miami, Amsterdamu, Londýně, Jižní Americe a v dalších destinacích.

Každoročně se v klubech pořádají letní festivaly a nejrůznější party, na které přijíždějí nejpopulárnější světoví DJ´s, zkvalitňuje se a rozšiřuje nabídka zábavních programů.

Zrće
Novalja, klub Aquarius

Pláž Zrće se nachází severozápadní části ostrova Pagu, jen 3 kilometry jihovýchodním směrem od obce Novalja v Pažském zálivu.

Žebříček časopisu Top DJ Mag: Top 100 Clubs.

Informace o klubech na pláži Zrće:

Zdroj informací:

Mohlo by vás zajímat