Na ostrově Lošinji byl otevřen první pětihvězdičkový hotel

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Na ostrově Lošinji…
Publikováno: 29.07.2014
Mali Lošinj
Mali Lošinj, hotel Bellevue

Prvním pětihvězdičkovým hotelem na ostrově Lošinji se stal hotel Spa Bellevue v letovisku Mali Lošinj. Hotelový podnik Jadranka vložil do jeho komplexní rekonstrukce více než 50 milionů eur, což představuje největší investici této společnosti na ostrově, ale současně i začátek nového investičního cyklu na lokalitě Čikat, jež se má po jeho dokončení stát nejluxusnější destinací na Lošinji.

Hotel Bellevue je součást brendu "Lošinj Hotels & Villas", kterým se hotelová zařízení Jadranky již několik let úspěšně prezentují na trhu a usilují o pozici přední destinace vitality a luxusu. Rekonstrukcí již prošly hotely - "Family Hotel Vespera" a "Wellness Hotel Aurora" (oba na lokalitě Sunčana uvala u letoviska Mali Lošinj) a "Vitality Hotel Punta" (v letovisku Veli Lošinj). Všechny nyní dosahují luxusní čtyřhvězdičkové kategorie.

Mali Lošinj
Mali Lošinj, zátoka Čikat

Původní tříhvězdičkový Bellevue byl zbourán a jeho místo zaujal nový hotel, postavený podle návrhu záhřebského architektonického studia Rusan Arhitektura. Řada dalších specializovaných firem se postarala design pokojů, osvětlení, zahradní úpravy a podobně. Hotel má nyní 185 pokojů trojího typu (Deluxe, Superior, Superior atrium), 21 apartmánů, krytý i venkovní bazén, bary, restaurace, zimní zahradu, kongresový sál a řadu rekreačních, relaxačních i sportovních možností. Nejmodernější vymožeností je SPA Clinic La Vie en Rose, jehož odborný personál poskytuje podle nejnovějších trendů v péči o krásu, zdraví a kondici nejrůznější masáže, omlazovací ošetření, antistresové i redukční programy a další beauty & health kúry. Co se týče koupání v moři, mají hosté k dispozici rozšířenou a nově upravenou pláž, vybavenou podle pětihvězdičkového standardu.

K velkým přednostem hotelu Bellevue patří jeho poloha v zeleni vysokých borovic lesoparku Čikat, v blízkosti stejnojmenné pláže s širokou nabídkou rekreačního a sportovního vyžití, a současně je vzdálen pouhý kilometr příjemnou pěší procházkou od živého městečka Mali Lošinj.

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat