Turistický komplex Villas Rubin prošel výraznou obnovou

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Turistický komplex…
Publikováno: 05.06.2014
Rovinj
Rovinj, turistický komplex Villas Rubin

Villas Rubin, jeden z nejstarších a nejatraktivnějších turistických komplexů v Istrii, vykročil do nové sezóny v novém kabátě. Hotelový podnik Maistra vložil do rekonstrukce bazénu, prostor na slunění, restaurace a terasy téměř 20 milionů kun.

Turistický komplex, ležící 3 km jižně od centra Rovinje, je postaven ve stylu starobylé istrijské vesničky, jejíž uličky a náměstí jsou lemovány bílými domky s apartmány a pokoji. Zajímavou architekturu doplňuje dostatek vrostlé zeleně a citlivá parková úprava. Na pláž, která se pyšní prestižním oceněním – Modrou vlajkou, navazuje velké zábavní středisko s bazény, toboganem a možnostmi mnohostranného vyžití.

Rovinj
Rovinj

Rekonstrukce a rozšíření bazénu se sladkou vodu je tím nejatraktivnějším počinem investičních prací. Úpravy doznaly i tři terasy, a to restaurace, pizzerie a pool baru. Rovněž byly upraveny recepce, všechny stezky, cesty a náměstí v celém turistickém rezortu. Restaurace získala nové stropy, podlahy, obložení, nábytek ze dřeva, nové členící přepážky a zídky a také nový prostor u teens clubu. Vylepšení se nevyhnula ani apartmánům – 60 jich získalo nové kuchyně a a 130 nové dláždění na terase.

Turistický komplex Villas Rubin, oblíbený i turisty z České republiky, disponuje 357 ubytovacími jednotkami – 272 apartmány a 85 pokoji. Spolu se sousedním kempem Polari může přijmout na 2 000 hostů.


Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat