Zmodernizovaný kemp Škrila na ostrově Krku má i pláž pro psy

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Zmodernizovaný kemp…
Publikováno: 07.05.2014
Stara Baška
Stara Baška, kemp Škrila od východu

Kemp Škrila byl vždy Popelkou mezi kempy na ostrově Krku, přestože měl všechny předpoklady pro úspěšné fungování: krásné romantické přírodní okolí, odlehlejší klidnou lokalitu a jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. Nachází se na jižním pobřeží ostrova Krku, jen 1 km od centra letoviska Stara Baška, 8 km jihovýchodně od Punatu.

V loňském roce převzal provozování kempu Škrila největší chorvatský hotelový podnik - Valamar Hotels & Resorts, který si vytkl za cíl plně využít jeho potenciál a zvýšit úroveň jeho vybavení na tři hvězdičky. Investice v hodnotě 7,7 milionu kun zahrnuje úpravu nových parcel Comfort, zavedení nových parcel Premium mare přímo u pláže, vybudování nové recepce a úpravu vstupu do kempu, výstavbu nového sanitárního zařízení a další práce. Tváři nově upraveného kempu jistě prospějí i prostředky vložené do parkové úpravy. Návštěvníci kempu budou mít nově k dispozici bezplatné internetové připojení na recepci kempu, bankomat, samoobsluhu a stánek s ovocem, nové sportovní možnosti, restauraci a plážový bar.

Stara Baška
Stara Baška, kemp Škrila od západu

Kemp o rozloze 3,5 hektaru má nyní kapacitu 999 osob. Délka pobřežní linie kempu je 700 metrů, které tvoří kromě pár skalisek krásné oblázkové pláže.

Ve vyhrazené části kempu a v několika mobilních domcích mohou bydlet návštěvníci i se svými čtyřnohými miláčky, kterým je vyhrazena i čtvrtina pláže. Škrila tak vyplní mezeru v nabídce většiny kempů v oblasti.

Hotelový podnik Valamar investoval letos do svých kempů na ostrově Krku značné prostředky – 17,7 milionů kun. Přestože největší podíl na celkové částce investic získal kemp Škrila, zkrátka nepřišly ani další kempy. Kemp Ježevac na jihozápadním okraji města Krku se zaměřil na zlepšení zahradní úpravy kempu a rozšíření svých pláží. Kemp Krk (někdejší Politin) vstoupí do letošní sezóny s nově upravenými plážemi, rozšířeným sanitárním zařízením, novou terasou a novými, luxusně zařízenými mobilními domky s pohledem na moře.


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat