Nové letovisko v Poreči – "Valamar Isabella Island Resort"

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Nové letovisko v…
Publikováno: 10.01.2014

V roce 2015 získají návštěvníci největší jadranské turistické destinace, Poreče, další atraktivní možnost pro příjemnou dovolenou, a to ostrov Sveti Nikola (Svatý Mikuláš), který se nachází přímo proti porečskému nábřeží, jen pár minut plavby pravidelnými lodními spoji. Nabízel příjemné pobyty několik desítek let, ale jeho ubytovací zařízení nižší kategorie přestala splňovat současné náročnější požadavky cestovního ruchu.

Poreč
Poreč, staré město a ostrůvek Sveti Nikola

Malý idylický ostrov je vlastně světem sám pro sebe. Jeho bohatá vegetace, příjemné prostředí, krásné pláže budou doplněny o luxusní ubytovaní, bohaté možnosti programů sportovního vyžití a zábavy. Ostrov Sveti Nikola se změní ve čtyřhvězdičkový Valamar Isabella Island Resort, zaměřený především na pobyty párů a rodin. Staré ubytovací objekty (hotel Fortuna, zámeček Isabella z 19. století, bungalovy Splendid a depandance Miramare) se úplně přestavují, obnovují a modernizují.

Rodinám a párům bude přizpůsobeno veškeré vybavení, služby, sportovní, zábavní a společenské možnosti i atmosféra tohoto prakticky nového resortu. Rodiny s malými dětmi jistě uvítají Maro Club s profesionálním dohledem na děti, Teens Club pro ty starší, Baby Room, dětská hřiště, bohatou celodenní animaci a pestré programy, dětský bazén aj. Párům bude jistě vyhovovat bohatá nabídka wellness, fitness, spa a beaty zařízení, o špičkové gastronomické zážitky se tu bude starat několik restaurací a řada barů, mezi nimi např. show cooking retaurant a několik restaurací a la carte. Milovníci koupání budou moci volit mezi koupáním v bazénech (bude jich tu několik) a koupám v moři (s možností výběru, zda se chtějí koupat na skalnaté, travnaté, betonové nebo písečné pláži). Pro sportovní vyžití tu také bude celá řada zařízení.

Pamatuj se i na ty, kdo tu chtějí oslavit svatbu – tomuto účelu bude sloužit speciální malá síň. Kromě ní však bude k dispozici i banketový sál pro 120 osob a sál pro divadelní a jiná představení o kapacitě 160 osob.

Do přestavby ostrova investuje společnost Valamar nemalé prostředky – 25 milionů eur. Již sama prezentace projektu veřejnosti, proběhla ve velmi netradičním stylu. Společnost angažovala nejznámější umělkyni 3D street artu Tracy Lee Stum z USA, která loni v létě vytvořila na nábřeží Poreče trojrozměrnou kresbu o velikosti 24 m2 – vizualizaci budoucího rezortu. Místní i turisté měli možnost sledovat umělkyni při práci a pak se s hotovým atraktivním dílem vyfotografovat. 3D kresbu si můžete prohlédnout na stránce: www.tracyleestum.com


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat