Beach Club Santos jako centrum nočního života na ostrově Rábu

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Beach Club Santos…
Publikováno: 19.07.2012
Ráb
Město Ráb

Turista, který miluje noční kluby by měl aspoň jednu noc strávit v klubu "Beach Club Santos" na ostrově Rábu. Alespoň to je názor reportéra britského listu Guardian, který prezentoval koncem června v těchto novinách. Zařadil rábský klub mezi patnáct špičkových beach klubů v Evropě a zajímavé je, že se v této vybrané společnosti nachází ještě jeden jadranský klub: Carpe Diem ve Hvaru.

Santos Beach Club se nachází na pláži Pudarica, 2 km od nejbližší osady Barbat a 7 km od centra města Rábu. Ve dne funguje jako lounge bar s nabídkou after beach party i sportovních aktivit (především plážového volejbalu). V noci se pak nabízí tanec na několika pódiích, na písečné pláži i u bazénu, odpočívat se dá v křeslech a na lehátkách rozmístěných ve všech vnitřních i vnějších prostorách klubu, i na pláži.

Program je každý den jiný a je velmi bohatý. Kromě klasického klubového programu prezentuje mnohé světově proslulé DJ, tanečnice a různé další způsoby zábavy, v nichž mohou účinkovat i sami návštěvníci.

Další noční klub – "San Antonio" se nachází na hlavním náměstí v centru města Rábu. Přes den funguje jako kavárna a v noci jako klub s koktejl barem. Pořádají se tu různé party a diskotéky.

Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat