VÍTKOVICE TOURS prodávají z nového katalogu JADRAN 2005

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... VÍTKOVICE TOURS…
Publikováno: 01.12.2004
Katalog zájezdů CK Vítkovice Tours - Jadran 2005

Prodej zájezdů na rok 2005 zahájila ve středu 1. prosince ostravská cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Jedná se již o patnáctou sezónu této přední české cestovní kanceláře, jejíchž služeb jen v loňském roce využilo 55 402 klientů. V novém katalogu Jadran 2005 největší touroperátor na Chorvatsko a Černou Horu opět rozšířil svou nabídku o nové a zároveň kvalitní hotely a apartmány.

Oproti loňské sezóně cestovka přináší mnoho novinek, ale zároveň pokračuje v tradici osvědčených hitů. Mezi ně patří určitě velmi žádané zájezdy s dopravou v ceně, dále pak romantická dovolená v rodinných chatách Tereza a v neposlední řadě rovněž stále se zkvalitňující nabídka ubytování v Černé Hoře.

Jednou z nejzajímavějších novinek je bezesporu Andělský let. VÍTKOVICE TOURS jako hlavní partner výročních cen Akademie populární hudby Anděl Allianz 2004 totiž nabídne vítězům hlavních kategorií dovolenou na Jadranu.

Z dalších novinek je možné jmenovat pobyty s výukou břišních tanců, jazykových kurzů či plavbu po moři velkou výletní lodí. Zároveň cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS rozšířila nabídku poznávacích zájezdů.

K rezervaci dovolené i letos postačí záloha ve výši pouhých 30 procent. V případě, že si klient svou dovolenou zarezervuje do konce ledna 2004, k objednání dovolené mu stačí pouze 500 Kč na osobu (tzv. Dovolená za 500).

Pokud nevíte, jaké dárky k Vánocům nakoupit svým nejbližším, mají pro Vás VÍTKOVICE TOURS jedinečné řešení - můžete si u cestovní kanceláře nakoupit dárkové poukazy na zájezdy v různých nominálních hodnotách.

Více na www.vitkovicetours.czMohlo by vás zajímat