Pula - Jídlo a pití

Rušné turistické centrum s atmosférou přátelských pobřežních městeček, historický průsečík několika kultur a civilizací. Čekají vás tu cenné památky, muzea, unikátní mořské akvárium i svítící obři v přístavu. Báječné pláže, kulturní akce a útulné taverny.

Chorvatsko... Místa... Pula ... Jídlo a pití
 • V Pule ochutnáte mnoho místních specialit. Na Istrii se mísí italská, balkánská a německá kuchyně. Mezi rybami kralují orada, sardel, sardinky a žralok.
 • Vaše chuťové buňky potěší výtečné místní sýry, pršut a olivový olej.
 • Tradiční, trochu zvláštní, místní specialitou je istrijská polévka (Istarska supa); jde o červené víno servírované s opečeným chlebem, olivovým olejem a cukrem.
 • Kromě mořských plodů a ryb mají místní v oblibě těstoviny a studené polévky maneštre.
 • Levně se najíte v útulných restauracích mezi centrem a Verudelou: Vodnjanka (Dinka Vitezića 4, jednoduchá italská jídla od 40 HRK), Fish Food More (Rizzijeva 49, mořské plody), Jupiter (Castropola 42, pizza a těstoviny, středeční slevy).
 • Výtečné středomořské pokrmy vám naservírují tady:  Kantina Pula (Flanatička 16), Volaria (Marina Veruda), konoba Bukaleta Istriana (Vrtlarska 2c), Pomodoro (Via Sergijevaca 4).
 • Pizzu a italskou kuchyni zkuste v pizzeriích PepeNero (Clerisseauova 3), Marco Polo (Coceicheva 5) a Galija (Epulonova 4).
 • Seznamte se i s dalšími národními kuchyněmi: s mexickou v restauraci El Pulari (Rimske centurijacie 67), s tureckou a arabskou v bistru Fast Food Jerusalem (Narodni trg 9), nebo s čínskou v Kineski Restoran Peking (Monta Paradiso 21).
 • Rychle a chutně se občerstvíte třeba tu: bistro Alighieri (Danteov Trg 3), bistro Odisej (Arsenalska 7), bistro Pizzeria Basillico (Osječka 6, Verudela), turecké bistro Kebab Falafel (Ivana Matetiča Ronjgova 2), fast food Facefood (Kandlerova 50), grill bistro Barbara (Kandlerova 5), Swedish Snack Bar (Zagrebačka 11).
 • Máte už všech středomořských lahůdek dost? V centru to jistí McDonald´s (Matka Laginje 1).
 • Kafíčko v Pule si vypijete buď v cukrárně, nebo v kávovém baru. Caffe barů je tu jako máku: např. Caffe Bar Gelateria KuglaNa (Verudela), Qtime Caffe (Trg portarata 6), Caffe Bar Bocconcino (Kranjčevićeva 7), Caffe Bar Bolero (Giardini 2), Caffe Bar Istranka (Flanatička), Fiorin Jazz Caffé (Sergijevaca 24).
 • Pulské cukrárny fungují spíše jako zmrzlinářství. Zmrzlinovými dobrotami vás pohostí Flaviani Desserts (Ciscuttijeva ulica 20), nebo Corso Gelateria Pula (Giardini 2).
 • Salátek si skřoupnete ve Fresh Sandwich a Salad Baru (Anticova 5), ryze syrové raw vám připraví v Shanti Sirova Hrana (Dubrovačke Bratovštine 27).
 • Večerní ochutnávku istrijských vín si naplánujte do vináren Brajda (Kandlerova 34), nebo Benazić (Valdebečki put 36).

Vaše hodnocení místa

11 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Douglascob DouglascobCJ

[url=http://dom-48.ru/galaxy-s8-lp/]купить копию samsung galaxy s8 edge plus[/url]
[url=http://dom-48.ru/galaxy-s8-lp/][img]http://dom-48.ru/galaxy-s8-lp/video.jpg[/img][/url]

Самый популярный брендовый мобильный телефон в мире
Samsung Galaxy S8 – полная реплика оригинала

Точная копия
Устройство оснастили оригинальным интерфейсом на базе Android KitKat. В комплекте с телефоном идет оригинальная гарнитура и зарядное устройство

Качественный экран
Устройство оснащено качественным дисплеем TFT от компании «Sharp» с разрешением QHD 1920*1080 пикселей

Мощный процессор
Платформа Cortex-A9 Dual-core c 4-х ядерным процессором мощным видео контроллером PowerVR SGX531

Читать полностью на [url=http://www.dom-48.ru/galaxy-s8-lp/]копия samsung galaxy s8[/url]

http://dom-48.ru/galaxy-s8-lp
samsung galaxy s8 копия видео обзор

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook Google+