Pula - Zábava

Rušné turistické centrum s atmosférou přátelských pobřežních městeček, historický průsečík několika kultur a civilizací. Čekají vás tu cenné památky, muzea, unikátní mořské akvárium i svítící obři v přístavu. Báječné pláže, kulturní akce a útulné taverny.

Chorvatsko... Místa... Pula ... Zábava
  • V létě se tu pořádají různé festivaly, gastronomické přehlídky, happeningy, farmářské trhy, promenádní koncerty, taneční i hudební večery.
  • Chybí vám na dovolené stříbrné plátno? Vyrazte do pulského kina (Cinema Valli, Giardini 1).
  • Pořádný noční tah se neobejde bez panáka v legendárním rockovém klubu Uljanik (u městského parku Monte, Dobrilina 2).
  • V noci to žije v mnoha dalších klubech, tančit a bavit se můžete v barech ve Verudě, Verudele, i v centru města: např. v baru s diskotékou Pietas Iulia, nebo v Rock Cafe Pula.
  • Známé jsou i noční kluby Monte Paradiso, Metamedia a diskotéky Aruba, Monte Serpente.
  • Pobavíte se ale i přímo v letoviscích: diskotéky, kluby, vinné sklípky, tematické večery, plesy, soutěže, zábava zaručena.
Aktualita: Z nabídky kulturních, zábavních a sportovních akcí v Istrii v sezóně 2020

Vaše hodnocení místa

134 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Libor Zezulka

V Pule jsme byli několikrát za dob studentských a svobodného mladého páru, což je pár let zpět. Jako mladá a čerstvá rodina zatím ne, ale v plánu to máme brzy. Na Pule se mi vždycky líbila velmi dobrá a rychlá dostupnost a také vybavenost města. Historické centrum je vážně moc krásné, působivé ve dne i v noci. Je to navíc regulérní město, takže je tam opravdu dost vyžití i mimo samotné koupání. I když pršelo, což se nám občas stalo, pořád bylo co dělat. Moře podle mě hezké, pláže taky, dostupnost ubytování dobrá. Navíc je fajn i to, že všude máte dost obchodů na doplnění zásob a super restaurace, takže člověku za chvíli neleze jídlo z jediné restaurace v okolí krkem. Když hledáte živé místo s ruchem a nabídkou všeho možného, je Pula fajn. Samozřejmě s rizikem, že na Istrii zrovna nevyjde dobré počasí, ale my jsme vždy chytili déšť max na odpoledne. Jinak fajn. Tedy až na jednu nevydařenou návštěvu, kdy jsme stanovali v kempu u přístavu, kde v noci celou noc ječel jeřáb.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook