Biograd na moru - Zábava

Biograd na moru kdysi býval korunovačním městem chorvatských králů, dnes je významným jachtařským centrem se dvěma marinami a oblíbeným letoviskem, které má značnou ubytovací kapacitu a pláže vyznamenané Modrou vlajkou.

Chorvatsko... Místa... Biograd na moru ... Zábava
  • Začátkem června zahajuje letní turistickou sezónu gastronomický festival "Biogradský stůl" (Biogradski stol) s podtitulem "Festival původních potravin, pití, gastronomických specialit, originálních suvenýrů a folkloru". Na nábřeží Krále Petra Krešimira IV. (Obala kralja Petra Krešimira IV.) prezentují své produkty vystavovatelé z různých krajů Chorvatska i ze zahraničí, připravavují se speciality pod širým nebem, hrají folklorní skupiny, orchestry a klapy.
  • Největší letní turistická slavnost se nazývá "Biogradská noc" (Biogradska noć), vždy začátkem srpna. Je přehlídkou folklorní hudby, tance, zábavy a gastronomie. Zahrnuje vystoupení folklorních skupin, ochutnávky místních specialit, ohňostroj apod. Celé město se baví až do ranních hodin
  • Letní program zahrnuje také pravidelné páteční slavnosti na nábřeží zvané "Feštica", letní hry, módní přehlídky, letní karneval a další akce.
  • Bohatou nabídku kaváren, restaurací a barů doplňují noční kluby Pocco Locco, Aqua Club, Lavander Lounge Bar, Queen Bar, MIG.
  • Skvělou zábavu zaručuje FunPark Biograd s 25 různými atrakcemi. Najdete ho východně od Biogradu, při Jadranské magistrále. více informací najdete v článku: Užijte si s dětmi v největším zábavním parku v Chorvatsku!

Aktualita: Výběr z kulturních a zábavních akcí na Jadranu v sezóně 2020

Biograd
Biograd na moru

Vaše hodnocení místa

126 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook