Sv. Filip i Jakov - Sport

Sveti Filip i Jakov je malebná obec a oblíbené letovisko, ležící 3 km severozápadně od Biogradu na moru. Říká se jí květinová oáza Zadarské župy - podle Festivalu květin, který se tu pořádá vždy v dubnu, a množství vegetace ve zdejších parcích a zahradách

Chorvatsko... Místa... Sv. Filip i Jakov ... Sport

V letovisku se lze provozovat jachting (jachtařský klub), windsurfing (surfařský klub ThesurfPIT), vodní pólo (klub Gusar), plážový volejbal (hřiště jsou na pláži u apartmánů Croatia a na pláži "Iza Banja"), tenis (kurty jsou apartmánovém komplexu Croatia a turistickém komplexu Margarita Maris), stolní tenis, míčové hry. K dispozici je půjčovna šlapadel, člunů na vesla i motorových člunů.

Do okolí vedou cyklistické a pěší stezky, např. na vyhlídku s rozhlednou "Crni krug", odkud se otevírá výhled na Pašmanský průliv a ostrov Pašman, do Biogradu a odtud k Vranskému jezeru.

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Michal Balint

Bol som tam s mojou rodinou a opäť sa tam vrátime. Ideálne letovisko pre kľudnú dovolenku aj pre rodiny s deťmi. Pre viac zábavy sa neďaleko nachádza mestečko Biograd na Moru.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook