Crikvenica - Zábava

Živé město a oblíbené letovisko s dlouhou tradicí cestovního ruchu. K jeho oblibě přispívají krásné oblázkové pláže, široká paleta ubytovacích služeb i různorodá nabídka sportu a zábavy, především lidové slavnosti s rybářskou tematikou.

Chorvatsko... Místa... Crikvenica ... Zábava

V Crivenici jako středisku zábavy jsou diskokluby (např. Phoenix, Retro, Flash), bary (Luka, Delfin, Roni, Leut, Bič Klub, Point, Galija), taneční terasy hotelů, vinárny. Noční život se v sezóně soustřeďuje do oblasti hlavní pláže (Crni mol), kde je několik klubů, diskoték a nočních barů (ty mají otevřeno až do 4 hod. ráno).

Atrakcí je velké crikvenické Akvárium (Vinodolska ul. č. 8). Ve 20 nádržích a akváriích jsou jak ryby z Jadranu, tak i tropických moří (Havaj, Indonézie ap.), jsou tu k vidění i piraně. V areálu prodejna mušlí.

Oblíbený je tzv. Rybářský týden v Crikvenici konaný koncem srpna, případně na přelomu září. Dále jsou tu organizovány nejrůznější zábavní a společenské akce, přehlídky, průvody, hry, soutěže. Nezapomenutelné zážitky přinese návštěva Adrenalin Parku. K velmi navštěvovaným patří i Dny Crikvenice (14.8.). Poměrně neobvyklá akce je Sportovní rybolov s hosty, několikrát za sezónu. Atraktivní jsou plavby lodí se skleněným dnem do okolí Crikvenice, které tu pořádá místní agentura.

Koná se tu i celá řada různých akcí výlučně pro děti.

Aktualita: Výběr z kulturních a zábavních akcí na Jadranu v roce 2020

Vaše hodnocení místa

128 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lucia Hudecová

Veľmi pekné, príjemné prímorské mestečko. Nevýhodou bolo naše ubytovanie v pavilónoch Ad Turres, ktoré sa nachádza na kopci pomerne ďaleko od promenády a mora.
Letovisko má aj mestskú piesočnatú pláž so slnečníkmi za poplatok. V noci to tam "žije" bohatým nočným životom až do skorých ranných hodín.
Smerom k poloostrovu Kačjak sa nachádzajú sklalnaté nudistické pláže.

Michal Zásměta

Velmi rušné letovisko.Na pláži velmi plno.Ale na druhou srtranu plno možností pro výlety na moře.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook