Crikvenica - Zábava

Živé město a oblíbené letovisko s dlouhou tradicí cestovního ruchu. K jeho oblibě přispívají krásné oblázkové pláže, široká paleta ubytovacích služeb i různorodá nabídka sportu a zábavy, především lidové slavnosti s rybářskou tematikou.

Chorvatsko... Místa... Crikvenica ... Zábava

V Crivenici jako středisku zábavy jsou diskokluby (např. Phoenix, Retro, Flash), bary (Luka, Delfin, Roni, Leut, Bič Klub, Point, Galija), taneční terasy hotelů, vinárny. Noční život se v sezóně soustřeďuje do oblasti hlavní pláže (Crni mol), kde je několik klubů, diskoték a nočních barů (ty mají otevřeno až do 4 hod. ráno).

Atrakcí je velké crikvenické Akvárium (Vinodolska ul. č. 8). Ve 20 nádržích a akváriích jsou jak ryby z Jadranu, tak i tropických moří (Havaj, Indonézie ap.), jsou tu k vidění i piraně. V areálu prodejna mušlí.

Oblíbený je tzv. Rybářský týden v Crikvenici konaný koncem srpna, případně na přelomu září. Dále jsou tu organizovány nejrůznější zábavní a společenské akce, přehlídky, průvody, hry, soutěže. Nezapomenutelné zážitky přinese návštěva Adrenalin Parku. K velmi navštěvovaným patří i Dny Crikvenice (14.8.). Poměrně neobvyklá akce je Sportovní rybolov s hosty, několikrát za sezónu. Atraktivní jsou plavby lodí se skleněným dnem do okolí Crikvenice, které tu pořádá místní agentura.

Koná se tu i celá řada různých akcí výlučně pro děti.

Aktualita: Výběr z kulturních a zábavních akcí na Jadranu v roce 2019

Vaše hodnocení místa

128 hodnocení

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook Google+