Krk - Zábava

Živé historické městečko a oblíbené letovisko na ostrově Krk láká cennými památkami, náramným koupáním a množstvím dovolenkových aktivit. Příjemné ubytování, výborné jídlo a romantické západy slunce za obzorem zajistí ty nejlepší prázdninové vzpomínky.

Chorvatsko... Místa... Krk ... Zábava

Plážové bary

  • Přes den se krásně osvěžíte na některém z plážových barů, např. : Harley (ulica Lukobran, u městské pláže), Titanic (Punta di Gelleto bb, přímo u moře), Neptun (u pláže Portapisana, v zátoce Dražica, plus skvělé jídlo), nebo Casa del Padrone (Sv. Dunat).

Noční život

  • V Krku objevíte spoustu skvělých barů a klubů, kde se můžete bavit celé dlouhé letní noci.
  • Ojedinělý projekt představuje vyhledávaný koktejlový bar Volsonis s muzeem (Vela placa 8). Drink si tu můžete dát v dokonale netradičním prostředí: 2000 let staré vykopávky, citlivě restaurované, provázejí celým prostorem. Zajděte si sem na unikátní podzemní párty v antickém sklepení, nebo si užijte živou hudební produkci ve starobylé zahradě. Součástí baru je muzeum s různými starověkými artefakty. Navíc tu skvěle vaří.
  • Nejvíce zábavních podniků se soustřeďuje v lokalitách: Vela placa, promenáda Sv. Bernardina, nábřeží Hrv. mornarice a ulice S. Nikolića.

Aktualita: Výběr z kulturních a zábavních akcí na Jadranu v sezóně 2020

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Adam Kutěj

Nejkrásnější město na ostrově. Jedinečné svojí atmosférou. Jezdíme sem pravidelně každý rok do stejného apartmánu, nic lepšího jsme nikdy nenašli.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook