Jadrolinija zavádí novou katamaránovou linku Dubrovník – Korčula – Hvar - Bol

Společnost Jadrolinija, největší chorvatský přepravce v linkové osobní lodní přepravě, představila novou rychlou lodní linku, která bude v provozu od 1. července do 11. září 2016.

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Jadrolinija zavádí…
Publikováno: 14.06.2016

Společnost Jadrolinija, největší chorvatský přepravce v linkové osobní lodní přepravě, představila novou rychlou lodní linku, která bude v provozu od 1. července do 11. září 2016. Katamarán "Novalja" bude jezdit každý den na trase DubrovníkKorčula (na ostrově Korčula) – Hvar (na ostrově Hvar) – Bol (na ostrově Brač).

Hvar
Katamarán ve hvarském přístavu

Nová linka č. 9811S umožní turistům z Dubrovníku a okolí navštívit v jednom dni atraktivní ostrovní destinace – starobylou Korčulu, historické město Hvar a Bol s jeho jedinečnou pláží Zlatý mys (Zlatni rat).

Katamarán bude vyplouvat z Dubrovníku vždy v 7.15 hod. a zpět z Bolu v 16.15. hod. Lodní řád najdete na stránkách společnosti Jadrolinija.

Upozornění: v pátek 1. července bude v provozu pouze zpáteční spoj na mimořádné trase Split – Bol – Hvar – Korčula – Dubrovník, s odjezdem ze Splitu ve 14 hod.

Lodní lístek na trase Dubrovník – Bol stojí 190 kun, Dubrovník – Hvar také 190 kun, Dubrovník – Korčula 120 kun, Korčula – Hvar 90 kun, Korčula – Bol 100 kun a Hvar – Bol 60 kun.

Lodní lístky lze koupit on-line na stránkách společnosti Jadrolinija.

Katamarán Novalja má kapacitu 324 cestujících.


Zdroj informací:

Mohlo by vás zajímat