Ostrov Lošinj získal první aquapark

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Ostrov Lošinj…
Publikováno: 21.07.2015
Mali Lošinj
Mali Lošinj, Čikat

V kempu Čikat v letovisku Mali Lošinj byl 10. července otevřen nový aquapark o rozloze 6 300 m2, z toho 2 900 m2 zaujímají vodní plochy napájené mořskou vodou. Nachází se v borovém lese, na místě někdejšího fotbalového hřiště. Jedná se o první aquapark nejen na ostrově Lošinji, ale i vůbec první zařízení tohoto druhu na Kvarnerských ostrovech.

Návštěvníci tu najdou tři bazény, které jsou rozděleny do šesti celků o rozdílné hloubce, prostory ke slunění, pool bar, fitness a spoustu vodních atrakcí.

Aquapark se člení na tři zóny. Ta první, označená jako "Health", zahrnuje plavecký bazén a fitness. Druhá zóna "Leisure", určená pro starší generaci, má rekreační bazén s hydromasážemi a pool barem. Třetí, "Fun" disponuje různými vodními atrakcemi, tobogány, skluzavkami a atrakcemi pro děti. Mezi "Leisure" a "Fun" zónami je prostor pro animaci, kde se pořádají zábavní programy.

Aquapark má kapacitu 2 300 návštěvníků denně. Otevírací doba je od 10 do 20 hodin. Hosté ubytovaní v kempu mají vstup bezplatný, ostatní návštěvníci musí platit denní vstupné. V hlavní sezóně (od 1. června do 15. září) stojí vstupenka pro dospělého 100 kun, pro dítě od 3 do 7 let 70 kun, děti do 3 let mají vstup zdarma. V okrajové sezóně je vstupné o 30 kun levnější.

Celý bazénový komplex má bezbariérový přístup - od toalet, přístupových cest až po výtahovou plošinu do bazénu.

Hotelový podnik Jadranka investoval do výstavby aquaparku 30 milionů kun. Projekt je dílem španělské firmy Action Waterscapes, která vytvořila přes 200 projektů v 35 zemích Evropy.

Obrázky najdete na stránce TZ Mali Lošinj: www.visitlosinj.hr

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat