Zadar - Rodiny s dětmi

Moderní severodalmatská metropole láká nejen širokou nabídkou služeb a bezva koupáním, ale i cennými historickými památkami. Projdete se po antickém fóru, nebo po legendární Kalalarze, objevíte zvuk Mořských varhan a užijete si podmanivý Pozdrav Slunci.

Chorvatsko... Místa... Zadar ... Rodiny s dětmi
  • Nejlepší koupání pro děti nabízí pláž Borik. Pokrývá ji hrubší písek a oblázky, dno je u břehu je písečné. Na pláži se děti vydovádí na různých zábavných atrakcích (tobogán, klouzačky, nafukovací prvky).
  • V lokalitě Kožino, asi 4 km od zadarského centra najdete Adventure Park s rozlehlým lanovým centrem a paintballem, kde se s dětmi zaručeně zabavíte po celý den.
  • Vezměte děti na kolo, okolím Zadaru vedou skvělé cyklostezky a vybavení od kola až po přilbu vám půjčí skoro u každého hotelu.
  • Klidnější a hloubavé děti určitě ocení pozorování ptactva. V okolí Zadaru žije až 387 jedinečných druhů ptaků, z níž 21 najdete právě jen v této lokalitě.

Vaše hodnocení místa

131 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Stanik Knap

Podle článků a recenzí hotelu Donát a pláže Borik jsem si
tuto destinaci vyhlédl. A jsem rozhodnutý strávit příští
rok svoji dovolenou zde!

Lukáš Musil

Miluju Zadar. A okolní ostrovy.

Vlaďka Beranová

Chorvatské moře je úchvatné.

Helena Brázdová

V Zadaru jsem byla před 2 roky. Nádherné město.....co více dodat. :)

David Kmošťák

Další kouzelné místo, tentokrát jižně od Istrie...Zadar...nedat si kávu nebo zmrzlinu ve starých zadarských uličkách, jako by jste tam ani nebyli.
A to nemluvím o úžasném a velmi zážitkovém rybím trhu ve starém městě, nutno si ale přivstat :-) a přilehlém ovocno-zeleninovo-zahrádkářském trhu. Teprve tady pochopíte Chorvatsko ...

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook