Baško Polje - Sport

Klidné letovisko Baško Polje vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, jedinečnou přírodní scenérií s hradbou pohoří Biokovo a bohatstvím okolních borových lesů, které ukrývají jednotlivá ubytovací zařízení.

Chorvatsko... Místa... Baško Polje ... Sport

Turistický komplex Baško Polje nabízí dobré možnosti pro sportovní vyžití. Lze hrát malou kopanou, košíkovou, odbíjenou, stolní tenis, plážový volejbal, bocciu aj. Turisté mohou podnikat vysokohorské túrydo pohoří Biokovo. I milovníci cyklistiky tu najdou méně či více náročné stezky do nejbližšího okolí, podbiokovských vesnic či do horských oblastí Biokova. Další široké možnosti sportování jsou v sousední Bašce Vodě.

Fotogalerie (7)

Vaše hodnocení místa

129 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lucia Hudecová

Prekrásna malebná dedinka Baško Polje, južnejšie od známejšej Bašky Vody.
Nádherné more, krásny výhľad na pohorie Biokovo. Odporúčam absolvovať výlet hore na vrchol Sveti Jure (1762 m). Odtiaľ krásny výhľad na Jadran, priľahlé ostrovy a aj do vnútrozemia. Pozor na hadov, zopár sme strerli. Určite je potrebná kvalitná trekingová obuv.

Pavel Tichý

Bezva kemp. navštíveno 7x za sebou. Co více dodat.

Ferdinand Hoppe

Kemp jižně od Bašky Vody, kam se dá po hezké promenádě nad mořem a plážemi dojít asi za 20 min. Kemp je veliký a dobře vybavený. CK Vítkovice Tours zde pořádají hezké programy. Pláž ale nic moc, směs kamínků, kamenů a písku. Na Last minute lze jet právě sem skoro zadara.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook