Šibenik - Koupání

Město Šibenik je rájem pro milovníky historických památek. Najdou tu katedrálu sv. Jakuba zapsanou na seznamu UNESCO, dvě obnovené historické pevnosti, odkud se otevírá nezapomenutelný výhled, přes dvacet kostelů, kláštery, muzea a galerie.

Chorvatsko... Místa... Šibenik ... Koupání
  • V Šibeniku se můžete koupat a opalovat na unikátní městské pláži Banj (v severozápadní části Šibeniku, 5 minut pěšky z centra). Pokocháte se tu úžasným výhledem na staré město. Pláž tvoří drobné oblázky a najdete na ní spoustu aktivit pro děti i sportovní nadšence.
  • Dlouholetou tradici má koupání na pláži Jadrija (založena roku 1921, na konci průlivu sv. Antonína), jezdí se sem motorovým člunem. Pláž pokrývají drobné oblázky a písek, zčásti ji stíní borový lesík.
  • Za spoustou vodní zábavy vyrazte autem do hotelového komplexu Solaris (6 km). Pláž je tu písečná a děti si užijí ohromný aquapark.
  • Pěkná oblázková pláž Rezalište se nachází v přilehlé osadě Brodarica.

Vaše hodnocení místa

129 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lukáš Drbal

Pěkný město, historické památky a pizza :)

Petr Klimeš

Větší historické město, historie a dostatek obchodů, kaváren v centru. Doporučuji navštívit pevnosti a historické uličky.

Petr Březina

Tak jako téměř každé město na pobřeží v sobě i Šibenik ukrývá velký kus historie. Doporučuji návštěvu i nedalekého nádherného přírodního parku Skradinsky Buk.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook