Šibenik - Koupání

Živé dalmatské městečko rozložené kolem členitého zálivu. Plné cenných památek, poblíž národních parků Krka a Kornati. Nádherná katedrála sv. Jakuba, unikátní letní scéna v pevnosti Michal, koupání na městské pláži Banj. Šibenik prostě stojí za návštěvu!

Chorvatsko... Místa... Šibenik ... Koupání
  • V Šibeniku se můžete koupat a opalovat na unikátní městské pláži Banj (v severozápadní části Šibeniku, 5 minut pěšky z centra). Pokocháte se tu úžasným výhledem na staré město. Pláž tvoří drobné oblázky a najdete na ní spoustu aktivit pro děti i sportovní nadšence.
  • Dlouholetou tradici má koupání na pláži Jadrija (založena roku 1921, na konci průlivu sv. Antonína), jezdí se sem motorovým člunem. Pláž pokrývají drobné oblázky a písek, zčásti ji stíní borový lesík.
  • Za spoustou vodní zábavy vyrazte autem do hotelového komplexu Solaris (6 km). Pláž je tu písečná a děti si užijí ohromný aquapark.
  • Pěkná oblázková pláž Rezalište se nachází v přilehlé osadě Brodarica.

Vaše hodnocení místa

129 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
Lukáš Drbal

Pěkný město, historické památky a pizza :)

Petr Klimeš

Větší historické město, historie a dostatek obchodů, kaváren v centru. Doporučuji navštívit pevnosti a historické uličky.

Petr Březina

Tak jako téměř každé město na pobřeží v sobě i Šibenik ukrývá velký kus historie. Doporučuji návštěvu i nedalekého nádherného přírodního parku Skradinsky Buk.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook