Zaton - Zábava

Zaton je především velký rušný a dobře vybavený turistický resort, ležící 15 km severozápadně od Zadaru. Návštěvník tu najde písečnou pláž dlouhou 1,5 km, spoustu vodních a plážových atrakcí pro děti a dospělé, sportovní terény a zábavní programy.

Chorvatsko... Místa... Zaton ... Zábava
Zaton
Zaton, centrum komplexu

Zaton se pyšní velmi rušným společenským životem. Pořádají se tučetné zábavní a sportovní akce pro děti, mládež i dospělé (animátoři). Zaton má výborné podmínky pro rodinnou rekreaci. Pro děti jsou tu hřiště, lunapark, dětská autoškola, organizují se soutěže. Děti milují zdejší poníky.

Velmi známá a populární je diskotéka Saturn, kde často hostují významné skupiny a přední zpěváci, konají se tu módní přehlídky a další zábavní akce. Kasino.

Zaton
Zaton, dětské hřiště u pláže

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
David Kmošťák

parádní dovolená s dětma....pokud váháte kam vyrazit, doporučuji kemp Zaton. Vynikající servis, skvělé služby a zábava na každém kroku a pokud nepotřebujete týden nikam vyjíždět, rozhodně Vám nic chybět nebude...já ten typ nejsem, takže výlety do Zadaru, na Vir a do Ninu, jsem si rozhodně nemohl nechat ujít.
Koupání?...to je jedna velká pohoda, děti to mají pozvolna do moře, hromady štěrku na pláži, pro Vás pivo ve stánku a zumba ve vodě...tak tohle je dovolená :-) !!

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook