Zaton - Sport

Zaton je především velký rušný a dobře vybavený turistický resort, ležící 15 km severozápadně od Zadaru. Návštěvník tu najde písečnou pláž dlouhou 1,5 km, spoustu vodních a plážových atrakcí pro děti a dospělé, sportovní terény a zábavní programy.

Chorvatsko... Místa... Zaton ... Sport

Zaton se právem pokládá za letovisko s mimořádně širokou nabídkou sportování. Lze tu provozovat jachting, windsurfing, vodní lyžování, jezdit navodním skútru, potápět se, hrát tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, házenou či stolní tenis. Je možné sizastřílet na střelnici. V okolí je upraveno několik cyklostezek. Lze podnikat vyjížďky na koni do okolí Zatonu.

Zaton
Zaton, tenisové kurty

Začátečníkům i pokročilým je k dispozici tenisová škola, potápěčská škola, jezdecká škola a kurzy plavání (i pro děti) a odborní instruktoři dalších sportů.

Pro zájemce jsou připraveny půjčovny lodí, člunů a sportovních potřeb.

Vaše hodnocení místa

127 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.
David Kmošťák

parádní dovolená s dětma....pokud váháte kam vyrazit, doporučuji kemp Zaton. Vynikající servis, skvělé služby a zábava na každém kroku a pokud nepotřebujete týden nikam vyjíždět, rozhodně Vám nic chybět nebude...já ten typ nejsem, takže výlety do Zadaru, na Vir a do Ninu, jsem si rozhodně nemohl nechat ujít.
Koupání?...to je jedna velká pohoda, děti to mají pozvolna do moře, hromady štěrku na pláži, pro Vás pivo ve stánku a zumba ve vodě...tak tohle je dovolená :-) !!

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook