Hotel Kompas na Lapadu se zařadil mezi luxusní dubrovnické hotely

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Hotel Kompas na…
Publikováno: 13.11.2015
Dubrovník
Dubrovník


V polovině září byl v Dubrovníku po téměř rok trvající obnově slavnostně otevřen Hotel Kompas Dubrovnik, který se nachází na Lapadu, na krásné lokalitě při severním břehu zátoky Sumartin (Uvala Sumartin), přímo u pobřežní promenády.

Původní starý hotel Kompas byl postaven v roce1968 a svého času patřil mezi nejlepší lapadské hotely, ale již nevyhovoval moderním požadavkům na komfort a pohodlí. Byl zbourán a na jeho místě byl postaven nový hotel téhož jména, který poskytuje služby na čtyřhvězdičkové úrovni. Svým elegantním vybavením, které je dílem předních designérů, se zařadil mezi nejmodernější a nejluxusnější na Lapadu.

Dubrovník
Dubrovník, hotely na Lapadu

Kompas má nyní kapacitu 173 lůžek v prostorných pokojích a apartmánech s balkonem. Novinkou je konferenční sál pro 400 osob s vrcholným technickým vybavením, wellness centrum s krytým i venkovním bazénem, které nabízí širokou paletu služeb pro krásu a zdraví. Za největší chloubu hotelu se považuje jedinečný Zenith Bar umístěný v jeho nejvyšším poschodí, odkud se návštěvníkům naskýtá nádherný pohled na Elafitské ostrovy a zátoku Sumartin.

Hotelový podnik Adriatic Luxury Hotels investoval do stavby a vybavení nového Kompasu 104 miliony kun.

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat