Další velká letní akce ve Splitu - "Split Beach Festival"

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Další velká letní…
Publikováno: 07.08.2014
Split
Split, v popředí pláž Bačvice

O tom, že se město Split stává centrem zábavy celé Dalmácie, svědčí kromě řady tradičních akci i tři velké hudební festivaly, které organizátoři připravili na letošní léto. Po třídenním Ultra Europe Festivalu, na který v červenci přijelo 120 000 návštěvníků ze 125 zemí, následoval v prvních srpnových dnech Bačvice Beach Festival a nyní je na řadě Split Beach Festival, který se uskuteční tento víkend, tedy 8. a 9. srpna.

Festival elektronické hudby přivítá takové hvězdy, jako je legendární DJ a držitel ceny Grammy Roger Sanchez, francouzské duo Jidax (resident DJ festivalu TomorrowLand, Belgie), Danny Wade (resident DJ klubu Pacha, Ibiza), španělský DJ Alexander Som, německý DJ Thomas Gold a španělský houslista Miguel Lara. Atrakcí bude scénické vystoupení taneční a akrobatické skupiny La Fiesta. Kromě špičkové hudby, scény a produkce návštěvníky čeká spousta překvapení na scéně, ve vzduchu i v moři.

Festival se bude konat na nejoblíbenější a takřka kultovní splitské pláži Bačvice, která se nachází první zátoce směrem na východ od trajektového přístavu a jen 10 minut pěší chůze z historického centra Splitu. Výhodou je i blízkost vlakového nádraží a dobrá dostupnost od letiště (Split-Kaštela). Pláž může přijmout až 10 000 návštěvníků.

Vstupenka na oba dny stojí 149 kun, na jeden den 114 kun.

Informace: Split Beach Festival - www.splitbeachfestival.com


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat