Hotelový podnik "Liburnia Riviera Hoteli" zvyšuje úroveň svých služeb

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Hotelový podnik …
Publikováno: 05.12.2013
Opatija
Opatija

Hotelová skupina "Liburnia Riviera Hoteli", největší hotelový podnik v oblasti Kvarneru, která byla zprivatizována v roce 2010, oznámila, že i v roce 2014 a v následujících letech bude pokračovat ve svém pětiletém investičním cyklu. Tato skupina uvedla v roce 2013 na trh svůj nový brend "Remisens", a pod touto značkou nyní provozuje následující hotely: Ambasador, vilu Ambasador, Kristal a Admiral – všechny v Opatiji, Excelsior v Lovranu a Marinu v letovisku Mošćenička Draga. Všechny jsou čtyř nebo pětihvězdičkové.

Opatija
Opatija, hotel Kvarner

V rámci vyhlášeného investičního programu bude firma v roce 2014 rekonstruovat dva hotely, a to Kvarner a Admiral, vilu Amalia v Opatiji a dále vily Atlanta, Elsa a Belvedere v Lovranu. Všechny budou odpovídat standardům odpovídajícím značce Remisens, kterou ponesou.

Většina hotelů a vil Remisens má svůj původ v 19. století nebo na začátku 20. století. Dokázaly si i při veškerých rekonstrukcích a modernizacích udržet svůj šarm a svého aristokratického ducha, které jim propůjčují zvláštní kouzlo a jsou magnetem pro movitou klientelu. Nacházejí na nejatraktivnějších lokalitách, v místech spjatých se začátky cestovního ruchu na Jadranu. Tak například hotel Kvarner (dnes "Remisens Premium Hotel Kvarner") začal psát svou historii již v roce 1884. Stojí v těsné blízkosti moře, uprostřed nádherného přímořského parku bohatého i na exotickou flóru. Od samého začátku své existence byl vyhledávaným místem odpočinku rakouské i ostatní evropské aristokracie, dnes hostí především klientelu vyžadující nejvyšší standard služeb. Při plánované revitalizaci se zaměří na úplnou inovaci a úpravu všech pokojů a apartmánů, aby odpovídaly čtyřhvězdičkové kategorii. Přitom doplní stávající škálu služeb o služby wellness pod názvem Revital Zone.

Opatija
Opatija, hotel Admiral se stejnojmennou marinou


Osud hotelu Kvarner byl vždy spjat s vilou Amálií (dnešní plný název je "Remisens Premium Villa Amalia"), která stojí při samém moři. Je jenom o šest let mladší než hotel Kvarner. Bývala oblíbeným místem pobytů německé císařské rodiny, vyhledávali ji četní umělci. I ona je obklopena přímořským parkem plným bohaté vegetací. Rekonstrukce se zaměří na nové vybavení pokojů a relaxační prostory vily.

Po dokončení investičního cyklu v roce 2015 bude mít celá skupina Liburnia Riviera Hoteli celkem třináct objektů, které budou odpovídat vysokým standardům brendu Remisens.


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat