"Jeskynní bar", který patří mezi pět nejpozoruhodnějších barů na světě

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... "Jeskynní bar",…
Publikováno: 05.11.2013
Dubrovník
Dubrovník

Na dubrovnickém poloostrově Lapad (3,5 km od historického jádra města Dubrovníku) se nachází pětihvězdičkový boutique hotel "More", při jehož výstavbě byla před pár lety objevena jeskyně. A v této jeskyni byl na třech podlažích vybudován "Jeskynní bar" (Špilja bar, Cave Bar), který se záhy stal velkou atrakcí pro návštěvníky.

O tom, že se jedná o skutečně světovou raritu, svědčí jeho zařazení mezi nejpodivuhodnějších bary na světě redaktory časopisu The Delta Air Lines Sky Magazine. Tento magazín vydává největší letecká společností na světě - Delta Air Lines, která každý den přepraví ve svých letadlech 700 000 cestujících. Do pětice barů se dále dostal "Ice Bar" ve Švédsku, "Sky Bar" v Thajsku, "Rock Bar" v Indonésii a "Terrace Bar" v Mexiku.

"Jeskynní bar", nacházející se pod samotným hotelem, má kapacitu 60 míst. Do baru se návštěvníci mohou dostat buď výtahem z hotelu More, nebo po schodech od pláže a pak tunelem. Kromě mimořádného přírodního prostředí a jedinečné atmosféry je čeká velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, drinků, čajů a káv.


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat