Hotel Narcis v Rabacu získává další hvězdičku

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Hotel Narcis v…
Publikováno: 19.03.2012
Rabac
Rabac, hotely Mimosa, Hedera a Narcis

V hotelu Narcis v populárním letovisku Rabac na Kvarnerské riviéře bude na jaře dokončena náročná renovace, jež bude znamenat zvýšení komfortu pro jeho návštěvníky. Investice ve výši 1,5 milionu eur mu přinese další, tj. čtvrtou hvězdičku. Hosty čekají větší a nově zařízené pokoje, dále modernizované a nově upravené balkony, které jsou nově osazeny skleněným zábradlím.

Hotel patří do hotelového komplexu Mimosa, Hedera a Narcis, který se nachází v krásné zátoce Maslinica nedaleko od centra Rabacu. Chloubou zátoky je 500 metrů dlouhá oblázková pláž, o jejíž kvalitě svědčí prestižní ocenění Modrou vlajkou.

Rabac
Rabac, pláž Maslinica


Tento all inclusive hotel má nyní 224 lůžek, bazén a bazén pro děti. Jeho velikou předností je celodenní animace pro děti i dospělé, dětský miniklub a rozsáhlé sportovní a zábavní možnosti. V rámci hotelu jsou k dispozici tenisové kurty, basketbalové hřiště, hřiště pro malou kopanou a házenou, fotbalové hřiště, stoly pro stolní tenis; hosté si mohou vypůjčit jízdní kola, kajaky, motorové čluny, prkna na windsurfing a další vybavení pro sportování.

Pláž Maslinica je vybavena zařízením pro sport, rekreaci a zábavu, také gastronomickými službami pro osvěžení návštěvníků. Její velkou předností je i vybudovaný přístup do moře pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Zdroj informací:

  • Chorvatské turistické sdružení (Hrvatska turistička zajednica): www.htz.hr

Mohlo by vás zajímat