Turistické středisko Zelena Punta se konečně dočkalo rekonstrukce

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Turistické…
Publikováno: 17.12.2012

V turistickém středisku Zelena Punta na okraji obce Kukljica na ostrově Ugljanu byla v loňském roce dokončena první etapa rekonstrukce, která zahrnovala kompletní rekonstrukci a nové vybavení stávajících apartmánů.

Kukljica
Kukljica

Zelena Punta se nachází na zalesněném poloostrově, vzdáleném jen 15 minut chůze od středu obce Kukljica. Zaujímá celkovou plochu 65 tisíc m2. Poskytuje ubytování ve 132 komfortních a moderně vybavených apartmánech různých typů s dobrou nabídkou sportování a dalších služeb (např. tenis, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, hřiště pro míčové hry, windsurfing, potápění, jachting a další). Je to ideální destinace pro rodiny s dětmi, kterým nabízí řadu výborných možností koupání a příjemné přírodní prostředí. Lze tu podnikat krátké vycházky podél pobřeží i výlety do dalších letovisek jak na ostrově Uljanu, tak i na sousedním ostrově Pašmanu, který je blízko Kuljice spojen s Ugljanem mostem přes mořskou úžinu Ždrelac. Velmi atraktivní jsou lodní výlety do národní parku Kornati a zátoky Telašica v jižní části ostrova Dugi otok.

Investice do první etapy rekonstrukce si vyžádala 25 milionů kun. Druhá etapa, která bude rozsáhlejší a náročnější, má stát 120 milionů kun, protože půjde totiž o výstavbu nových ubytovacích zařízení a o rozšíření doprovodných služeb. Celková ubytovací kapacita letoviska má po této etapě dosáhnout 800 lůžek.

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz

Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat