Chorvatsko: Zdeněk Honek, generální ředitel CK Vítkovice Tours je Osobností roku 2006

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Chorvatsko: Zdeněk…
Publikováno: 29.10.2006
aktualizace 29.10.2006

Generální ředitel české cestovní kanceláře Vítkovice Tours Zdeněk Honek získal v Chorvatsku prestižní ocenění "OSOBNOST ROKU 2006 v kategorii touroperátorů".

th_stipe_mesic.jpg, 37 kB
Zdeněk Honek přebírá ocenění z rukou
chorvatského prezidenta Stipe Mesiće.

Pod záštitou prezidenta a vlády Chorvatska je toto ocenění každoročně udělováno za mimořádný přínos rozvoji cestovního ruchu. Zdeněk Honek je prvním českým občanem, jemuž se tohoto vyznamenání dostalo. Ocenění Zdenku Honkovi předal 27.10.2006 v Dubrovníku chorvatský prezident Stipe Mesič při příležitosti Dnů chorvatské turistiky.

th_oceneni.jpg, 35 kB
Zdeněk Honek (uprostřed), vpravo Niko Bulić ředitel HTZ,
úplně vpravo prezident Chorvatska Stipe Mesić.

Cestovní kancelář Vítkovice Tours působí na českém trhu od roku 1991 a specializuje se na pořádání zájezdů do Chorvatska a do Černé Hory, kam s ní již vycestovalo více než 600tisíc lidí. Patří mezi největší evropské touroperátory, zaměřené na pobřeží Jadranu. V Česku byla její činnost v minulosti oceněna např. 1.místo v kategorii cestovních kanceláří v prestižní národní soutěži RHODOS, která hodnotí firmy s nejlepší image. Činnnost Vítkovice Tours ocenila i mezinárodní asociace novinářů F.E.S.T.A. udělením ocenění "Za zásluhy o turistiku".Mohlo by vás zajímat